Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a tesi tanárom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájláwjú kérdése:

Tetszik a tesi tanárom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a tesi tanárom...szerintem valamilyen szinten én is neki..sőt...már egy csókunk is volt..elég sokszor szekáljuk egymást/szemezünk meg seggrepacsizunk egymásnak..már elvállt..de nem tartom kizártnak hogy van egy úgy mond "szeretője" aki a magyartanárom...:/ nem tudom mi legyen/mit tegyek..komoly válaszokat légyszi..ja és ha valaki azt írná hogy kérdezzem meg a tesi tanáromtól akkor az nem lesz mert az számomra elég hülyén jönne ki..:/

2012. dec. 7. 19:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és én vagyok 14 ő pedig 30-40 között...:/
2012. dec. 7. 19:11
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
korod, kora?
2012. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor ez egy kőkemény liliomiprásnak számítana... sőt... a tesi tanárod el is veszíthetné az állását, ha kiderülne... túl öreg hozzád, és nem tetszel neki, csak örül annak, hogy egy 14 éves csaj körbeugrálná... keress korodbéli srácot... sőt... minek még? még csak 14 vagy... ne kezdd ilyen korán, főleg nem egy 30 éves pasassal.
2012. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
OMG. Azt hiszem a mai lányoknak a pedofilok jönnek be. Ember 14 éves vagy mi a f*szomat akarasz egy 30 éves férfival??????
2012. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem akarok tőle úgy semmit...lefeküdni 100% hogy nem feküdnék le vele...csak nem tudom..:/
2012. dec. 7. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam összejött a tesitanárral, aki ezért elvált a feleségétől(gyerekük is volt). Egy darabig elvoltak aztán szétmentek....Az ilyen fellángolásokkal vigyázni kell, fiatalon nem tudja az ember helyesen értelmezni az érzéseit. Meg amúgy is akármilyen hihetetlen előbb utóbb elmúlik.
2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát én is 14 éves lány vagyok, elég nagy szemeket meresztettem, nekem a 30-34 éves pasik a "bácsi" kategória, eszembe sem jutna, hogy nőként gondolnak rám, és még kevésbé akarnék csókolózni bármelyikükkel is... Lehet, hogy én nem vagyok normális.

Szerintem hagyd a fenébe, nem normális az a tanár, aki seggrepacsit játszik a diáklányokkal! Ezt most korodbeliként mondom: semmi jó nem fog kisülni belőle.

2012. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"...csak nem tudom..." :D

tipikus csaj aki el van tévedve a világba ahogy az összes :D

gondolom sejted hogy semmi komolyat nem akarna veled :/

2012. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem akar tőlem semmi komolyat..de ez így olyan rossz...amúgy úgy néz rám mintha a lánya lennék van amikor úgy is hív hogy "lányom" én meg őt apunak..ha bejön valamelyik órára a tanárok is csak annyit mondanak hogy bejött apukád :)
2012. dec. 8. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy szeret mintha a lánya lennél(bocsi hogy ezt mondtam)
2012. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!