Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Mi van velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Mi van velem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.Az tény,hogy tetszenek a lányok és szexuálisan vonzanak.De sosem tudtam volna elképzelni,hogy szerelmes legyek egybe,vagy szeressem,mint páromat.Valahogy mostanába mégis ezen jár az agyam és hogy annyira járnék egy lánnyal,és tudnám őt szeretni stb..:) De így lányként nem tudnám elképzelni hogy járok egy lánnyal is,és nem is szeretném kipróbálni.

Tehát úgy érzek lányként,mint egy fiú,és fiúként szeretnék járni velük.

Ez normális?

(Amúgy volt már párkapcsolatom fiúkkal,szerelmes is voltam már.)


2012. dec. 10. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyszóval leszbikus vagy!

Csak amíg nem szexelsz egy lánnyal vagy legaLÁBB nem csókolózol addig ilyen kis gyámoltalan leszel.

2012. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak bebeszéled magadnak!
2012. dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát én sose gondolkoztam azon hogy egyneművel járjak undorodom tőle. 17/f
2012. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:DD

köszi a válaszokat.

Hát ez az,hogy én sem ugyanazon neműként szeretnék járni velük.

2012. dec. 10. 16:52
 5/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
1.: ja mert a csókolózás 1 lánnyal bizonyítja h lezbi.. ha ez így lenne már rég kihaltunk volna. hmm fiúként ?:D transzi ?:P
2012. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:DD ja az kéne méég..szép lány vagyok nem áll szándékomban elcsúfítani magam,csak jobb lett volna ha eleve fiúnak születek:S:D
2012. dec. 10. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
fiukhoz egyaltalan nem vonzodsz? Meg valami csucs szineszhez/focistahoz sem?
2012. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De vonzódom,írtam is hogy párkapcsolatom is volt és szerelmes is voltam már -ezeket fiúkkal értettem:)
2012. dec. 10. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki egy lánnyal titokba , és aztán rájössz h leszbi vagy vagy nem :)
2012. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sigmund Freud elmélete szerint minden ember biszexuális lesz élete egy szakaszában."

[link]

2012. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!