Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ciki hogyha aznap már csókolóztam a sráccal amelyik nap megismertem?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem hogy egy kicsit ittam is de teljesen magamnál voltam, mindenre emléxek. Most együtt vagyok a sráccal de nem tudom h ő mit gondol arról h ilyen "bátor" voltam.Szerintetek ciki?
2009. aug. 21. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szerintem örül neki ha együtt vagytok.
2009. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki velem is elöfordult és nem bántam meg tuti hogy örül neki hogy együtt vagytok és biztos élvezte a csokot is.
2009. aug. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő is benne volt a csókban gondolom, így biztos nem gondol semmi negatívat. Az cikibb lenne, ha mindjárt a megismerés napján ágyba bújtál volna Vele. Az nálam a könnyen kapható kategória.
2009. aug. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaja mostmár azt hiszi hogy következőleg már szex is lesz
2009. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a csókolózással semmi gond, általában így szokott lenni ha valakik nem tudatosan készülnek a legelső randira, netes vagy baráti ismeretség útján. az lett volna para ha lefekszel vele.
2009. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gond. Ha nem minden nap csinálod más pasival, akkor ne csinálj ebből ügyet, inkább örülj, hogy így megragadott a kisugárzása.
2009. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cseppetsem ciki
2009. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!