Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok 1-2 kérdés tőletek! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 1-2 kérdés tőletek! (? )

Figyelt kérdés

Mi tetszik jobban nektek?


-Rövid vagy hosszabb haj? (a hosszabb alatt 10-15 cm-s hajat értek)

-Alacsony vagy magas?

Izmos vagy sovány? (Nem egy kigyúrt állatot értek az izmos alatt)

-Elegáns vagy sportos öltözet?


És mi az, amit ki nem állhattok egy fiúban/férfiban?



2012. dec. 10. 21:20
1 2
 11/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

9.: OTT A PONT! AMEN!

bár ez veszélyes mert mi van ha pl ő futottak még szakmunkás képző kemény suttyó őfelsége azt hiszi h ő aztán az alfa hím szélese világon közbe meg [hogy egy enyhe képzavarral éljek] magasan a legalja.


1 kapcsolatba ha a felek egyenlőek értelmesek és kellően őrültek akkor nagyon jó tud lenni a rivalizálás [na meg utána a szerelem, szex témakör gyakorlati megvalósítása hasonló hőfokon]

2012. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
a igen van ilyen is, de ott nem a bunkósággal van a fő gond, hanem a az intelligencia hiányával...
2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hosszabb, felőlem akár hátközépig is érhet, ha szépen ápolt és jól áll neki. A nagyon rövid haj egyáltalán nem tetszik.

Nálam legyen magasabb (156 centi vagyok, szóval nem nagy dolog ezt teljesíteni)

Izmos/szálkás.

Hááát... ezt passzolom. Ne legyen rajta rózsaszín, meg undorító V-nyak, se kordbársony gatya. Ezektől idegbajt kapok. Legyen egy saját stílusa, hordjon olyat, ami jól áll neki. Az, hogy ez sportos, vagy elegáns... nem tudom =S (A fekete ing nagyon bejövős, ha jól áll neki, főleg egy farmerrel, tornacipővel, vagy valami más, sportosabb cipővel. Garantáltan nem hagyom sokáig a gazdáján, ha együtt vagyunk.)

2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mókusgyilkos ***** válasza:
scorpia: engem ember így még nem hangolt le 3 szóval mint te a mondókád végén :D
2012. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésre elfelejtettem válaszolni: agresszió, egocentrikusság. (Sok más is van, de ez a kettő kiemelkedően irritál)
2012. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést... =D "Rossz" szokásom, hogy csak párommal bújok ágyba, meg lehet érte kövezni =)
2012. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Laylah ***** válasza:

Hosszabb, sőt, hosszú haj, magas (legalább 10 centivel legyen magasabb, én 165 vagyok), testalkatra a nagyobb darab pasi az ideális (nagyobb darab, de nem kövér és nem kigyúrt!).

Imádom, ha egy pasi öltönyben van, szerintem iszonyat szexi, de nem várhatom el minden nap :) jó az egy inggel/pólóval, farmerrel meg sportcipővel, viszont a feszülős meg mély V kivágású felsőktől hányingert kapok. Na meg a pipaszár gatyától meg a rózsaszín ruhadaraboktól.

Ami nem szeretek, az a lekezelő viselkedés, az egoizmus, a "kivagyok-mivagyok" stílus meg az emó.

2012. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

-hosszabb haj:) de semmiképp ne legyen göndör

-magas (mindenképp 180 fölötti)

-a kettő közül inkább sovány

-az már teljesen mindegy..

-ki nem állhatom, ha:

*önfejű

*anyucikisfia

*finnyás

*megbízhatatlan

2012. dec. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hosszabb haj

magas, de nem felhőkarcoló nagyságú

izmosde nem testépítő, csak azért az mégis jobb

sportos, de az attol függ... néha az elegáns

ki nem állhatom ha egy fiú beképzelt

2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!