Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez lehet a legfurcsább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez lehet a legfurcsább, legbizarrabb kérdés ami eddig "emberi" lényt foglalkoztatott?

Figyelt kérdés

A kérdés persze teljesen komoly.

Szóval az előrágott ételek után zuhanjunk egyet a jó ízlés skáláján így itt a következő furcsaság.


Miután megettem a narancsot ettem egy Kit-Kat csokit aminek ugye piros a papírja és ezért komolyan elkezdett foglalkoztatni az, hogy

Lehetséges-e szájba menstruálni valakit? (elsősorban pasit)

Elvégre egy viszonylag lassú folyamatról van szó és gondolom nem menne egy-két perc alatt a dolog.


Szóval csajok, ha a párotok ezt kérné akkor belemennétek vagy megpróbálnátok, esetleg kérnétek, hogy csinálhassátok neki?

Pasik, kérnétek ezt a barátnőtöktől vagy megtennétek, ha ő ezt akarná?


Esetleg gondolt erre már más is rajtam kívül?



Várom a komoly válaszokat.



2012. dec. 10. 23:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elég elvont művész lennék a fix ;)
2012. dec. 11. 00:36
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valakit kinyalnak amikor megvan neki, az már nem jár olyan messze ettől, nemde?!
2012. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Laylah ***** válasza:
100%
Utolsó: azt hívják forró angyali csóknak :)
2012. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jaa, ezt nem tudtam. köszi a felvilágosítást =)
2012. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
és az mitől angyali? levágták a szárnyát és cseszik elállni a vérzés ?:D keresztény traumatológia :D
2012. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Laylah ***** válasza:
Fingom sincs, mitől angyali, én is csak a Páromtól hallottam, majd megkérdezem tőle, ha itthon lesz :D
2012. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
erre még nem gondoltam,de végülis,ha a számba pisilt akkor miért ne? mondjuk a folyamat lassusága miatt inkább kinyalom mikor megjönneki.
2013. márc. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ez nagyon durva, nem is tudom, mi késztethet valakit ilyen gondolatokra, mert ehhez nem elég egy piros csokispapír, itt valami nincs helyén fejben, vagy túl sok szabadidőd van és ez nem tesz jót neked...

de komolyan, mi ebben a jó a pasinak? na meg a csajnak?

a narancsos kérést furcsának tartottam, de csak amíg ezt el nem olvastam.

Nem ítélkezem, csak nem értem, milyen előélet és tettek gondolatok érzések kellettek egy ilyen gondolat kipattanásához?

Egyébként igényes a megfogalmazás, de nagyon fura lehet a gondolkodásmódod kedves kérdező


24/N

2014. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
*kérdést
2014. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

válaszok: igen, számomra ez a legbizarrabb kérdés eddig, amit hallottam/olvastam

Rajtad kívül gondolt e erre más? mielőtt feltetted a kérdést, nem hiszem, utána meg mi válaszolók gondoltunk

kérném e? nem valószínű

megtenném e ha a pasi kéri? nem tudom, attól függ mennyire vagyok a pasi hatása alatt

2014. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!