Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki külső szemmel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki külső szemmel egy egy ilyen párost: 150 magas nő és 185 cm magas férfi?

Figyelt kérdés
A nő karcsú, jó alakú, csak annyi, hogy alacsony. A pasi izmos, de nem túlzott mértékben, látszik, hogy jó erőben van. Belsőre nagyon jól kiegészítik egymást, ugyan ez a fontosabb, de érdekelne, mi az első gondolatotok amikor egy ilyen párost pillantatok meg.
2012. dec. 11. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

rosszul nem egymáshoz valoak,

még csokolzni sem tudnak,

ugy nézneki ki mintha egy apa meg a kislány lenne...

2012. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Huszas éveim elején ált a kisvárosban, ahol én egy ilyen pár. A csaj pici volt, fantasztikus alakkal és mellekkel megáldva. És vicces módon akkor gerjedtem rá igazán, mikor a pasija mellett láttam............ NAGYON picinek tűnt, és a mellei nagyon nagynak tűntek:)

szóval jól néz ki külső szemmel:) Meg belsővel is:)))))

2012. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz :) Ha valamelyiküknek is gondot okoz a magasságkülönbség, az kiül a viselkedésére is. De ha tudják egymást "viselni", akkor mindegy az a 35 cm :)

Én még nem fogtam padlót egy ilyen pár látványától.

2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm is, aki 40 centivel volt kisebb nálam!
2012. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy külső szemlélő mit gondol? Inkább éljek egy olyan párkapcsolatban, ahol tökéletes számunkra minden, csak mondjuk vadidegeneknek külsőre nem tetszik, mint hogy díszelegjünk idegenek előtt, közben meg semmit nem ér a kapcsolatunk.
2012. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jól :DDD én 160 vcagyok és 185 körüli pasik jönnek be:D 150centis ha felvesz egy magassarkút,akkor kb olyan mint én :D
2012. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7es vagyok! ja volt 192centis párom is már! semmi gond nem volt,sztem jól néztünk ki együtt :-))))
2012. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmire nem gondolok. Vagy mégis?
2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Remélem van még zsemle a boltban."

"De kurv@ hideg van, de mindjárt hazaérek végre."

"Remélem XY megiszik velem egy sört óra után."

Kb. ezeket, attól függően mikor jöttök velem szembe :D

2012. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!