Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet várni dolgokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet várni dolgokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én egyedülálló vagyok,de meglepődöm néhány dolgon, amit látok a környezetemben.


Pl.a kollégám mindig ad valami apróságot a párjának,a csaj meg elfogadja és ő sosem ajándékoz semmit a srácnak,csak magának vásárolgat.


Unokatesóm távkapcsolatban van és mindig ő utazik a fiúhoz, a fiú meg sosem. Olyan is volt, hogy mikor a barátja beteg volt elutazott hozzá. Amikor neki volt műtétje,nem jött el a barátja, mert neki messze van Miskolc...


Az egyik barátom meg több mint másfél éve szenved amiatt, mert a barátnője nem akar szexelni. Hűséges hozzá, de kínlódik, a lány meg elrendezi annyival, hogy a szeretet feltétel nélküli, és ő nem akar és kész.


Most nem azért (meg semmi közöm mások döntéseihez) de szerintem alapvető,hogy mind a két fél fektessen energiát a kapcsolat fenntartásába. Nyilván a szeretet önzetlen,és nem szép dolog méricskélni, de egy idő után tönkremegy az, aki csak ad és nem kap semmit.

Mit gondoltok erről?


2012. dec. 11. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy az általad leírt emberekkel 10 percet sem töltenék egy légtérben. Ez nagyon nem normális dolog. Ha csak az egyik ad, az nem kapcsolat, megalázza magát csak...de saját magával teszi..tegye.
2012. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Az embereknek különböző szeretetnyelve van, vannak, akiknek fontosak az ajándékok, vannak, akiknek nem. Én is szeretek apró ajándékokat adni, de kapni kevésbé. Ha nekik így jó, hát miért ne?!

2. Lehet, hogy az egyiküknél van jobban lehetőség, mondjuk olyan a családi légkör, mindketten jobban érzik magukat egyiküknél - nem látsz bele.

3. Na ez már nekem is gáz. :)


Szerintem ne ítélkezz látatlanul, az okokat sosem fogod 100%-ig megismerni. Nemrég beszélgettem valakivel, akinek iszonyú rossz kapcsolata van a barátnőjével, és amikor rákérdeztem, hogy miért nem lép ki, kézzel-lábbal tiltakozott, hogy végülis jó ez így, mert amúgy rengeteget kap a kapcsolatban és szereti a lányt... Hát akkor mit lehet csinálni? Akinek nem tetszik valami, az előbb-utóbb úgyis ki fog lépni.

2012. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!