Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavar ha a párjánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar ha a párjánál régi képeket, dolgokat talál egy másik lánnyal/fiúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mármint amiken a régi barátjával/barátnőjével van.

Engem zavar és én soha nem is szoktam megtartani semmi ilyesmit, főleg ha nagy szerelem volt és vége lett, mert akkor még jobban fáj ha ránéz az ember, szerintem.

Ti hogy vagytok ezzel?

22L

Normális válaszokat kérek légyszi!!


2009. aug. 3. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem is zavarna. Én is mindent elrakok vagy eldobok ami az extől van (pl. eldobtam a bonbonos dobozokat, fényképeket elraktam szem elől.
2009. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen én is igy szoktam ha esetleg marad is valami amiről annyira nem jut eszembe.
2009. aug. 3. 14:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, mindenkinek a saját magánügye, hogy mit tart meg és mit nem. Soha nem is szoktam turkálni a barátom cuccai között, csak rá tartozik, hogy milyen cuccai vannak, amit akar, majd úgyismegmutatja nekem, és megbízom benne annyira, hogy nem féltékenykedem az exei miatt. Egyébként nekem is vannak fényképeim a gépemen a régebbi barátomról, szoktam is néha unalmamban nézegetni őket, de ez nem jelenti azt, hogy jobban szeretem az exemet, mint a barátomat! A fényképek közös kirándulásokról készültek az exem családjával, és annak ellenére, hogy már nem érzek semmit a srác iránt és nem is tartjuk a kapcsolatot, nagyon szép emlékek ezek a képek, nem dobnám ki őket soha egy hisztis pasi kedvéért, szerencsére a barátom nem ilyen :)
2009. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk egyformák :-D
2009. aug. 3. 14:50
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig selejtezek szakítás után.
2009. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megtartanám az exemtől kapott dolgokat, persze elraknám jó eldugott helyre hogy még véletlenül se találjon rá senki, még én se :D Nem dobnám ki, hisz azok az ajándékok meg más dolgok mind szerelemből vannak és szerelemből adta nekem. Nekem azok szép emlékek lennének. Persze a sok rengeteg közös képet is rápakolnám CD-re és eldugnám. És ha évek múlva megtalálom és megnézem csak mosolyogni fogok rajta mennyi mindent csináltunk :)


Persze az kifejezetten zavarna engem is, ha a barátomnál maradnának az ex csajaitól dolgok a szobájában, de végülis ő dolga mit csinál vele. Ha elrakja úgy hogy ne lássam akkor nem zavar, de az irritáló, ha a közös képüket kellen bámulnom, ha belépek a szobájába...

2009. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nem zavar,csak ne legyen szem elött
2009. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Előbb pont egy ilyen ügyből kifolyólag tettem fel kérdést... Szóval engem ZAVAR! Én se tartottam meg 1 képet se a múltból! Mondjuk, ha évekig együtt volt 2 ember úgy lehet más...
2009. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Kedves nem tudom hányadik válaszoló (akit nem zavarna!)!

Képzeld el hogy mész a párodékhoz ebédre, a párod szobájában a polcon ott egy kép ahol a szerelmed és az exe ölelgetik egymást, csókolóznak stb.Ez sem zavarna? Engem igen

2009. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
15:16os azt hiszem talán válaszoltam is a kérdésedre ha te irtad :-) onnan jutott eszembe a kérdés. :-)
2009. aug. 3. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!