Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban, amiben rengeteg veszekedés, szétválás, szomorkodás volt, viszont szeretjük egymást, hogyan lehet igazán újrakezdeni? Megmenteni a dolgokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor minden megbeszélhető, megoldható. Én azt mondom, a párkapcsolatokban a (higgadt) komminikáció nagyon fontos. Akármilyen problémáról is van szó, ha szeretitek egymást, muszály beszélni róla, megnyílni egymás előtt. Csak ez segíthet, lehet hogy sok újat hallotok egymás érzéseiéről, gondolatairól ami mindenképpen csak használ.
2009. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a higgadtság, éééés a figyelem. Nem lehet megfutamodni!
2009. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
párkapcsolati terápia, mi most járunk, kilenc hónapja különélünk, de nem tudjuk elengedni egymást, Én már csak ebben bízom és remélem sikerülni fog
2009. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját példám erre, ha megengeded:

Nálunk rengeteg volt a veszekedés, ráadásul az első perctől kezdve.. Reggel elkezdtük este abba hagytuk és másnap reggel ugyan ott folytattuk. Szörnyű volt felőrölt mindkettőnket. És soha semmit nem tudtunk megbeszélni, körbe körbe mentünk a vitákon újra és újra. Nagyon nehéz volt és főleg fárasztó. Aztán egy nap úgy keltem hogy elegem van de ekkor már másfél éve voltunk együtt és kb ugyan ennyi ideje csak veszekedtünk. Hogy miért voltunk együtt? A szerelem közös volt, semmi más nem, de az igen. Szóval mikor úgy keltem hogy elegem van onnantól kezdve nem hoztam fel az előző vitákat, erőt vettem magamon és nem folytattam ha ő bele kezdett.. szépen lassan ő is át vette ezt. És azóta hihetetlen nagy a boldogság, azóta mindent higgadtan megbeszélünk ő is tudja kezeleni az én idióta pillanataim és én is az ő hülyeségeit. Megéri a kitartást! A lényeg a rengeteg kompromisszum, persze mindkét oldalról

2009. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyen helyzetben valóban a kompromisszum a legjobb megoldás vagy pedig az ha mind a ketten megváltoztok...
2009. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg azt kérdezem, minek azt erőltetni ami nem megy?

"Szeretjük egymást" ez mit jelent ha a kapcsoalt szomorkodásból, veszekedésből, szétválásból áll? A szeretetnek megnyilvánulásai vannak, és ezek nem azok.Tovább kell lépni, igaz bátorság kell hozzá! Sokan csak a félelem miatt nem lépnek, mert nem akarnak egyedül maradni, és a szerelem szóval takaróznak. Lehet hogy itt is nem ez van.

2009. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(bocs) Lehet hogy itt is ez van.
2009. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha azért kell egy kis eksön. Nem olyan jó, ha túl tökéletes minden.
2009. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!