Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell lepontozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell lepontozni az őszinte, valóban igaz választ?

Figyelt kérdés
Kérdeztek vmit választ vártak a válasz ODAILLŐ VOLT!.Meggyőzödésem olvasatlanul félig frusztrált emberek teszik így név nélkül .Na majd Ő pontozgat,Így megy el az embernek a kedve hogy reagáljon,akkor minek az oldal? Elkeserítő és ílyen lepontozós faszoktól romlik a válaszaid statisztikája.Pfff
2009. aug. 21. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert az embereknek fáj az IGAZSÁG!!! Ez van! én is mindig így járok, hogy lepontoznak! Pedig normális válaszokat adok!!! Tudod az emberek többsége nem szereti kimondani, hogy ha sz@rban él, úgy tesznek, mintha minden rendben lenne, mert fáj kimondani, hogy vmi nem stimmel!

De nem kell velük foglalkozni!

2009. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
hogy az agyadra menjenek
2009. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én is válaszoltam egy kérdésre,másnap nézem 58%!Mondommivan!Pedig semmi rossz nem volt benne, a kérdésre reagáltam!!!

Én meg bezzeg mindenkit pontozgatok fel,aki normális választ írt...erre én mit kapok?Lepontoznak!

2009. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Az előbb volt egy kérdés, ahol egy lány a nemi szerve alakját ecsetelte, én meg azt válaszoltam rá, hogy ez senkit nem zavar. Eredmény: 58%-ban hasznos válasz, és, hogy a kérdésre válaszoljak. Hát mondom oké hülye liba, csak segíteni akartam.
2009. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, én azért írok egy választ hogy tanuljon belőle az illető, elmondom benne a saját tapasztalatom vagy az én nézetem természetesen segítségadás céljából. Ha ő ezzel nem él, nem érdekli a lehetőségem,a válaszom akkor magára vessen. E miatt nem fogok forgolódni hogy hány %-on vagyok :D
2009. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Van aki itt keresi a "kielégülést". Csak figyeld meg, az olyan jellegű kérdésekben mint a "ki mire gerjed?", ha a válasz végére valaki odaírja hogy lány, 99%-ban 100%-an hasznosnak minősítik a válaszát, és majd jövőre befejezem a választ ha nem fagy már a gépem xd. Na de visszatérve ha fiú vagy, akkor meg többségében meg pont "lefele" pontoznak..., de ez csak egy példa...
2009. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

"Elkeserítő és ílyen lepontozós faszoktól romlik a válaszaid statisztikája."


Sz...d már le a statisztikádat!

Ha jó választ adtál, annak a kérdező örül, és hálás érte. A többivel meg ne foglalkozz!

A kérdezőnek akartál válaszolni?

- Igen. => Akkor mit törődsz te másokkal?!?

- Nem, hanem csak szerepelni kartál? => Akkor tanulj az esetből és legközelebb igyekezz jobban szerepelni.

2009. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én eccer válaszoltam egy olyan kérdésre h hol lehet ilyen pólót kapni, leírtam h hol, erre lepontoztak:D

pedig ott lehetett kapni:D


meg egyszer olyanis volt, h egy srác feltett egy kérdést, plusz írt hozzá hosszabb magyarázatot, senki más nemértette h miről is beszél, így persze senki sem értett vele egyet, én megértettem, válaszoltam neki, írta is a kérdező h pontosan erre gondolt ő is, éshogy én milyen jól leírtam, erre lepontoztak a többiek :S


sztem ezmár bizonyos fokú betegség ezeknál a lepontozóknál, ha vmi nemúgy van ahogy ők gondolják, akkor azt lepontozzák:D

ezaz éretlenség, és gyerekesség egyértelmű jelei.

2009. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a pofátlanság csimborasszója erre kérdésre írt válaszokat is lepontozni.Egyébként egy pillanatra borultam ki...hál istennek a jó döntéseimnek az életbe meg van az eredménye ezért jól élek kevés gonddal ,és sok-sok tapasztalattal,ebből szerettem volna adni,na mind egy oldják meg. köszi az eddigi válaszokat.
2009. aug. 21. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

12:37-es! Ez azért nem igaz, hogy a lányoknak felfelé, a fiúknak meg lefelé pontozzák...Én lány vagyok és úgy érzem hasznos válaszokat adok, mégis nem egyszer jártam már úgy, hogy 40% 50% ot kaptam...Szóval szerintem ez nem a nem kérdése:)

Első vagyok:)

2009. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!