Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kinézetemmel van a gond?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kinézetemmel van a gond? Lányok őszinte véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátnőm. Körülbelül 3 hónapja eljárogatok bulikba, próbálok szemezni lányokkal, de egyszerűen levegőnek néznek, vagy elkapják a fejüket. Ez azért van, mert csúnya az arcom?


[link]


[link]


2011. ápr. 14. 03:12
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy csúnya. Egyszerűen csak rossz a taktikád. Szerinted igenis vonzó pasi vagy. Van olyan időszak, hogy nem jönnek a csajok/pasik, aztán meg nem győzöl válogatni. Ne erőltesd, hanem vedd lazán. Ismerkedj, flörtölj, bókolj.
2011. ápr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya. Egyszerűen csak rossz a taktikád. Szerinted igenis vonzó pasi vagy. Van olyan időszak, hogy nem jönnek a csajok/pasik, aztán meg nem győzöl válogatni. Ne erőltesd, hanem vedd lazán. Ismerkedj, flörtölj, bók
2011. ápr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

A második képed owwww!!! és számít a véleményem mert lány vagyok :)

Most komolyan, nekem kifejezetten tetszel, nem csúnya az arcod. Buta vagy, ha úgy gondolod.

Én magamból indulok ki és életemben nem szemeztem még, mert észre sem veszem ha valaki néz, de ha meg igen akkor elkapom a tekintetem, beletúrok a hajamba és szépen csendben zavarba jövök, de nem nézek oda újra. Lehet minden lány ilyen (?)

2011. ápr. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Egy nőnek olyan férfira van szüksége, akinek nélküle is tökéletes az élete. A legtöbb kedves fiúnak hiányzik egy társ – nem tökéletes az élete – és mindenképpen szeretne maga mellé valakit. És bár ez tökéletesen normális, sajnos ez az a gondolkodásmód, amivel a nőket elriasztja magától. Gondold végig..
2011. ápr. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen igaz
2011. ápr. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Én adott esetben sunáználak, bár a frizkó kicsit pumukli.

Hogyan voltál öltözve a szórakozgatóhelyen? Normálisan? Lehet, hogy azon kéne javítani.


Mennyi idős vagy egyébként?

2011. ápr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
4%

Ne mosolyogj rájuk, azzal ijeszted el őket!

És hazudj nekik, mindenki azt csinálja.

2011. ápr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%

Én utálom ha valaki hazudik, nálam az "váló ok", bár függ h. mit hazudik.Amúgy is ha szeret valaki úgy szeressen amilyen vagy.Tény h. a hajad nem a legszexisebb és ez a mosoly is dinka,de biztos van olyan akinek ez bejön, csúnya nem vagy olyan átlagos.10-es skálán olyan 7-8.Amúgy sokkal gázosabb pasiknak is van szép barátnője, szóval nem a külsőddel lesz gond.Ne keress görcsösen, és legyél magabiztos és optimista,mert akkor könnyebben bevonzod a csajokat.Az se jó ha túl rámenős vagy(de ez csak az én véleményem),legyél természetes.AMúgy a hajad se lehet akadáj,mert én a páromat a legrosszabb formájában jöttem vele össze.

26/l

2011. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Tyű! Helyes srác vagy, ezzel biztosan nincs gond. :)
2011. ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!