Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik srác tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik srác tetszik nekem azt megverték, oda menjek hozzá?

Figyelt kérdés

A buszon láttam meg ma egy monoklival és egyéb sérülésekkel,nagyon megsajnáltam.

Kicsit ismerem egyszer beszélgettünk egy kávézóban,ugyan is ő mindig ott van bent kávézni vagy könyvet olvasni.

Azt nem tudom miért verték meg...

Jó emberként ismerem és mindig is tetszett.

Jóképű bár egy kicsit igénytelen (nem fésülködik vagy borostás) ,jó humorú amennyire én ismerem..

Letámadásnak érezné ha elkezdenék vele beszélgetni,PONT most?

Mert tetszik nekem.. Hogy csináljam?Hogy kerüljek közelebb hozzá?Mit tennétek?

Azt tudom,hogy nagyon szeret olvasni,kérjem meg hogy ajánljon könyvet? Ez ürügynek megfelelne, onnan meg talán ha szerencsém van gördülne a dolog tovább...

én 17/L ő 18/F



2012. dec. 10. 21:42
 1/7 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Hajrá!
2012. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze menj oda hozzá nyugodtan,bármilyen ürüggyel,akár könyv,vagy más témával kapcsolatban,aztán majd adja magát a beszélgetés.
2012. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tetves ? Azt nem hinném,azt mondtam h nem fésülködik általában .de szerintem moss hajat:) mert nem zsíros vagy ilyesmi...
2012. dec. 10. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Borostás? Az nem ápolatlanság, hanem stílus! Sokaknak pont az teszi sármossá az arcukat. Egyébként az ilyne könyvmoly okostónikat eléggé meg szokátk taposni a vagányok, mert látják hogy gyenge agyman sznob. Nem sok helyen kedvelik a sznobokat. Sejtem,hogy kávézik meg könyvet olvas 18 évesen, az mekkora agymenéses sznob lehet már. Egy igazi Harry Potter.
2012. dec. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andy válasza:
72%

Drukkolok Nektek, hajrá! Tényleg rokonszenves fiatalember lehet, én is elfogadnám :)

Utolsó válaszoló: ássa el magát, de jó mélyre, és lehetőleg elő se jöjjön többet. Arról, hogy valaki mit szeret enni-inni, arról nem sokat tehet, miért ne kávézhatna, ha egyszer meg tudja venni és az esik jól;(Ha nem volna olyan átkozottul keserű, akkor én is szívesen kávéznék, mert az alkoholt nem szeretem, csak az üdítőt, de az meg gyerekes. De legalább az én társaságom van olyan intelligens, hogy nem teszik ezt szóvá.) az meg kifejezetten szimpatikus, hogy olvas. Talán jobb lenne, ha a diszkóban árulná a drogot, és szédíteni a lüke plázacicákat, akik másra se jók, csak arra, hogy megfektessék őket? Az én fogalmaim szerint nem ő a sznob, hanem mondjuk az a gazdagpapa-fia volt osztálytársam, aki tévedésből sem köszönne a takarítónőnek...

Amúgy húszéves vagyok, mielőtt valaki a koromat firtatná.

2012. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pali1977 ***** válasza:
Hülyéskedsz? Most a legkönnyebb ismerkedned vele :) Én szivesen venném, ha egy lány odajönne hozzám, és megkérdezné mi történt velem. Persze előfordulhat, hogy nem akar beszélni a dologról, akkor válts témát. Ki tudja? ;) Ha tudod, mi az, ami érdekli könnyebb találni közös pontot.
2012. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pl a kávézóban odamész hozzá h mondjuk "szia megtudnád mondani mennyi az idő?" tegyük fel h megmondja (és közben könyvet olvas miközben a kávézóban ül). Megkérdezed h mit olvas, milyen a könyv. Ő elmondja beszél róla valamennyit stb. aztán megkérdezed h tudna e ajánlani valamilyen könyvet ami izgalmas vagy hasonló.Jól eltudtok beszélgetni és a végén még lehet h telefonszámot is cseréltek. Sok sikert!!! :)
2012. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!