Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy tetszik egy tanárom? 14l

Figyelt kérdés

Csak most egy pár napja érzem ezt, hogy...nem tudom, szóval állandóan arról ábrándozok, milyen lenne lefeküdnöm vele meg ilyenek, annyira kínos :S

Lehet attól, hogy velem mindig kedves? Mármint és nem szoktam bohóckodni meg beszélgetni az óráin és én úgy érzem, velem kedvesebb is egy kicsit, mint a többiekkel, szóval másokat simán leolt, ha valamit nem értenek, nekem meg segít meg néha picit olyan érzésem van mellette, mintha az apám lenne.

Lehet, hogy ezért? És mi van akkor, ha az apámmal jó a kapcsolatom? És ezzel a tanárral nem is hasonlítanak egymásra, pedig az szerintem valamennyire meg is magyarázná a dolgot.


2012. dec. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
igen az.Csak felejtsd el mert úgy sem lesz semmi belőle
2012. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Geroppaaaaaaaa
2012. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azt gondoltam, hogy nem lesz semmi belőle, csak azért így is annyira debilnek érzem magam, hogy pont egy tanárom tetszik, amikor van rajta kívül egy csomó helyes srác, akik ráadásul az én korosztályomba tartoznak...akkor miért pont ő tetszik?
2012. dec. 10. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
mert ő "férfias"
2012. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
normális, elég sok korodbeli fantáziál erről, de hagyd, ez csak rajongás.
2012. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
23%
apakomplexusod van vagy mi?:D:D:DD
2012. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!