Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a népszerü, joképü, gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a népszerü, joképü, gazdag srác ir egy dalt, akkor miért kezd el neki rögtön udvarolni még több lány?

Figyelt kérdés

ir egy dalt irtózatosan gyér minőségben, pedig vannak drága profi cuccai (gitár, hangkártya, mikrofon) és rögtön ugy néznek rá mint valami istenre.


nekem meg ki vannak adva dalaim, mégis a kutya nem mondta azt, hogy jóvan. Mondjuk én nem is nyálrockot csinálok, hanem edm. De nyilván ha technot csinál a srác, akkor is nedvesednek rá.


2012. dec. 11. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, én egy nő vagyok, aki rengeteg nőt ismer, és mer őszinte lenni a nőket ösztönösen motiváló dolgokról.

Egyébként ezek tök nyilvánvalóak, és jelen vannak az ember körül mindenhol, csak ki kell nyitnia a szemét.

2012. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
vicces. én meg sok puát ismerek, akiknek pont ilyen beszükült sarkos képzeteik vannak a témáról.
2012. dec. 17. 21:19
 13/17 anonim ***** válasza:

Talán azért vannak ugyanezek a nézeteik, mert megfigyeltek bizonyos törvényszerűségeket, és levonták belőle a következtetéseket. Egyébként ez nem sarkos nézet. Ezt egyszerű megfigyeléssel is kiderítheted.


Ha megnézed, akkor azok a lányok, akik válogathatnak a férfiak közül (szépek, jó alakúak, fiatalok stb.), mind vagy jóképű, vagy gazdag, vagy sikeres, vagy ezek kombinációját választják.


Nem nagy kunszt erre rájönni, miért van. Mert aki szép azt üzeni, hogy jó a genetikája. Aki gazdag, azt üzeni, van elég erőforrása eltartani az utódokat.


És mivel egy nőnek egész életében (a férfiakhoz viszonyítva, akik az év minden napján tudnak utódot nemzeni) nagyon kevésszer van lehetősége gyereket szülni, ezért ki kell választania mindig a közelében lévő legjobb férfit, és annak kell szülnie.


Nem kell az embernek puának lenni ahhoz, hogy ezekre rájöjjön, pusztán elég némi józan ész, megfigyelés és következtetés.


Hogyha ennyire beszűkült a gondolkodásod, és tök logikus dolgokat elutasítasz, akkor még sokáig értetlenül fogsz állni bizonyos jelenségek előtt. Csak a törvényszerűségeket és a logikus okokat kell összekötni, és át is látod, mi miért történik.

2012. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyébként ugyanez a következtetés levonható abból is, hogy a férfiak miért a kerek mellű, megfelelő derék-csípő arányú, hosszú hajú, szép bőrű, fiatal lányokhoz vonzódnak a legjobban.


Mert ezek a vonások termékenységet, egészséget, megfelelő genetikát sugallnak, és minél termékenyebb, egészségesebb egy nő, annál egészségesebbek lesznek az utódok.


Egyébként ezt alátámasztja, hogy nemrég születésük óta vak férfiakkal is tesztet készítettek, akik semmilyen média behatást nem kapnak, és még vak férfiak is ugyanezt a 0.7-es derék-csípő arányt tartották legvonzóbbnak (tapintás alapján), amit a látó férfiak.


Ezt csak azért írtam le, mert sokkal mélyebb, több százezer évre visszavezethető gyökerei vannak ezeknek az ösztönös női és férfi, nemcsak valami mondvacsinált hülyeség.

2012. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez a mondatot így akartam leírni:

"Ezt csak azért írtam le, mert sokkal mélyebb, több százezer évre visszavezethető gyökerei vannak ezeknek az ösztönös női és férfi viselkedéseknek, nemcsak valami mondvacsinált hülyeség."

2012. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de gyerek, ne daráljad ezt az evoluciobiologiai hülyeséget, mert ismerek egy rakás embert, aki vakon hisz benne, csak jellemzöen nem sikeresek a nőknél, mert azt hiszik, hogy ez a téma olyan mint a mateklecke.
2012. dec. 18. 15:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Pedig 77%osnak tökéletesen igaza van. Abban persze biztos vagyok, hogy nem nő, mert egy nő még a kinzópadon se vallaná be ezeket a dolgokat.
2013. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!