Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem szall le rolam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szall le rolam?

Figyelt kérdés

Van egy csaj regebben tetszett, de azt hallottam vissza hogy nem jovok be neki, o is mondta h baratkent tekint ram. Ez mind megvaltozott kb fel eve, minden nap akar puszizkodni, olelget, beletur a hajamba, fogodssa a seggem... 1 honapja van baratnom de akkor is csak folytatja. Mondtam is neki h legyszives ne csinald van baratnom, de nem szolt semmit. Miert csinalja? Ja es hozzateszem h mar nem akarnek vele semmit, mivel amikor szeretni tudtam volna mem tudta viszonozni, szerencsere anyira elment tole a kedvem h mar csak nem is tetszik.


17 f



2012. dec. 11. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem telefonnal írtad ki ezt a kérdést, mert amúgy szép egy helyesírásod van:DD


Amúgy könnyű a válasz, és egyszerű..

Azt akarja, hogy megdugd.-Nem, nem szerelmes..Akkor nem a s.ggedre hajtana:D

2012. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Láttam ennél már százszor cifrább helyesírást, aholl mindegyn szóután tálalogatnom kelet mit iss akkar mondaniezzel.


Szúnyogriasztót próbáltad már? :)

Vagy küldj rá a barátnődet hadd kaparja ki a szemét.

2012. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen telefonrol irom, elnezest a helyesirasi hibakert :)
2012. dec. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!