Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tehetnék? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akibe belezúgtam, de azt hittem, neki nem jövök be. Az a lényeg, hogy volt egy egyéjszakás kapcsolatom vele, mert úgy alakult (ezt most hosszú lenne leírni). De most jöttem rá, hogy amúgy bejöttem neki, de nyilván ezek után már nem kellenék neki, pedig én szerelemből tettem. :( Azt hittem, ennyi a max, amivel a közelébe tudok férkőzni, így adtam magamnak egy jó estét. De elszúrtam. Ő nem tudja, hogy szeretem. Elmondjam neki, vagy hagyjam? :(
2012. dec. 12. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
bejöttél neki... Egy éjszakára :DD
2012. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!