Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihtetelenül szeretem, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihtetelenül szeretem, már évek óta szenvedek csak, mit tehetnék? Felejtsem el? De hogyan?

Figyelt kérdés
Akit szeretek nem is törődik velem, ő 12 évvel idősebb nálam, nincsen családja, csak egy lánya van akit az exe nevel. nagyon közel lakunk egymáshoz, együtt nőttem fel vele. Azt mondta nekem, olyan vagyok mint ha a huga lennél. Ez fel is tűnt, mindig mindentől megvéd, meghalgat és segít nekem. Elmondtam neki, hogy szeretem, de azt mondta fiatal vagyok hozzá. A velem egykorú barátnőimet már megpróbálta meg d*gni. Már évek óta szeretem. Lehet esélyem, vagy adjam fel? Hogy felejtsem el Őt?
2011. ápr. 25. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha békénhagyod és nem keresed akkor elkezdessz neki hiányozni és lehet belőle valami. De ez nagyon kétes. Persze a legjobb az az lenne ha elfelejtenéd de ezt csak mondani könnyű :/
2011. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogyha, megpróbálok kiszakadni az életéből megkeres... utána meg semmi, elmesélem neki, hogy elegem van mindenből, és elfáradtam ahhoz hogy jó arcot vágjak mindenhez, és erre ő megölel, és minden olyan lesz mit régen...
2011. ápr. 25. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom,milyen a reménytelen szerelem,és ezzel még rengetegen vagyunk így.Pokoli kínokat tud okozni!Mégis azt tanácsolnám,amit az első:hagyd békén,hagyd levegőhöz jutni!Ha érdekled egy kicsit is,akkor erre észbe fog kapni,és keresni fog Téged.Ha nem,akkor ez is csak azt tükrözi,hogy abszolút nincs Nála esélyed,nem rúghatsz labdába Nála,így felelsleges is az idődet vesztegetned Rá.

Egyébként nekem is van egy ugyaniylen ismerősöm,csak én nem oylan régóta ismerem,és azt kell mondjam,érdemesebb előbb inkább egy mélyebb barátsáot kiépítened és ápolnod az illetővel,aztán majd utána kezdeni flörtöni,és játszani ezt az úgy nevezett ,,húzd meg-ereszd meg" játékot.Tehát közel engedni maagdhoz,aztán kicsit távolságtartónak lenni.Ha érdekled,ez beválik.Ha nemnem is kár érte.

2011. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!