Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak a 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak a 29 éves pasitól? Többi lent! Vélemény? Mit gondoltok, mit akarhat?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk, ahonnan én úgy tűnik már eljövök. Elkezdtünk ismerkedni, beszélgetni bent, nem sokat.. Egyszer rám írt hogy elcsalogathatna e valahova ?? Mondtam neki, hogy sajnos ez nem valósulhat meg ( akkor elkezdtem ismerkedni valakivel, aki iránt nem éreztem semmit, de amíg az ügyet nem zártam le az előzővel addig nem akartam tovább lépni ). Én felkerestem ezek után, de csak hogy mi újság van vele ?? Szóba került, hogy valamikor borozhatnánk...(nem vagyok egy nagy iszákos ) ... Átmentem hozzá, iszogattunk, beszélgettünk, szólt a zene... Kicsit már becsípve éreztem magam, de nem voltam berugva, majd bealudtam az ágyon 10 percenként.. Végül mondta, hogy maradjak nyugodtan, ha nem tudok haza menni..... Elfogadtam, de nem akartam hogy félre értse. ( ő is úgy mondta találkozás előtt, hogy félre ne értsem hogy magához hív fel dumálni, borozgatni ... ) Ott is aludtam, hagyta hogy lefürödjek, adott ruhát, egymás mellett aludtunk, de semmi sem történt, nem nyomult, nem próbálkozott, semmi, mint ha 2 testvér aludna egymás mellett...Ő reggel ment dolgozni, én haza mentem. eltelt 1-2 nap és kérdezte, mikor folytatjuk ? Mondtam csak 7 után érek rá. Utána nem lenne sok időnk... Úgy nem látom értelmét átmennem, amire ezt felelte : Nem zavarok !! ( Vagyis ha ott alszom ) Semmi célozgatást nem kaptam az nap este mikor ott aludtam, de nem azért aludtam ott, hogy történjen bármi is, hanem mert nem voltam valami friss állapotban, persze nem voltam részeg, de 10 percenként bealudtam...

2012. dec. 12. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Kicsit már becsípve éreztem magam, de nem voltam berugva, majd bealudtam az ágyon 10 percenként.. Végül mondta, hogy maradjak nyugodtan, ha nem tudok haza menni..."


Drágám,a férfiak között is vannak ravaszabbak,ők sem GYP-sek!Azért hívott el borozgatni,és azért ajánlotta fel,hogy aludj ott,mert azt hitte,hogy a bor hatására esetleg befogsz indulni rá,és te fogod őt leteperni.....ő meg ráfoghatja arra az egészet,hogy te akartál tőle valamit,nem ő tőled

2012. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyertelmu hogy tetszel neki es azzal hogy nem probalkozott amikor ott aludtal, azt akarja kifejezni hogy megbizhatsz benne. En is hasonloan viselkednek.

30F

2012. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szíve szerint gondolom letepert volna de ezzel azt jelzi hogy a szándékai nem csak sexről szólnak hanem lehet komolyabb kapcsolatot akar de az is lehet hogy rafinált és kivár ezt neked kellene érezned de azért ritka az olyan pasi aki nem kezd el nyomulni ha ott fekszik mellette egy olyan nő akire vágyik
2012. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem volt hátsó szándéka,de ha a csaj ittasan rámászott volna,nem hiszem hogy lelökte volna...
2012. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért nem mászott rád, mert félt, hogy végleg elijeszt vele. De nem lenne ellenére, ez elég világos szerintem.
2012. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nálam alap hogy részeg nőt nem dugunk ha csak nem a barátnőm

26.F

2012. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 13:01


nem mindenkinél sajnos,nálam egyszer próbálkozott így egy pasi,boroztunk(én nem vagyok alkesz,de jól bírom a piát)és

én is nála aludtam,másnap ültem a villamoson,erre írta,hogy "többet nem szeretnék veled találkozni,ne haragudj",nem tudtam másra gondolni,3 hete ismertem a srácot,és azt mondta h külsőre nagyon az esete vagyok,szóval szerintem azért dobott mert nem feküdtem le vele.....

2012. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt akarta, h. megbizz benne, es ne fogj gyanut legkozelebb! Vigyazz vele!
2012. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De, minek akarta , hogy megbízzak benne ha tételezzük fel csak le fektetni akart? Akkor már az 1. alkalommal rám nyomulhatott volna...kihasználta volna a lehetőséget, és nem kell alkalmat keríteni másodikként, hogy felmenjek, és netán megfektessen.
2012. dec. 14. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele! Ennyi. Amíg nem tudod biztosan, hogy mik a szándékai, amíg 100%-ig nem vagy benne biztos, amíg ilyen kérdések merülnek fel benned... addig ne bízz meg benne!
2012. dec. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!