Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítsak a 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak a 29 éves pasitól? Többi lent! Vélemény? Mit gondoltok, mit akarhat?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk, ahonnan én úgy tűnik már eljövök. Elkezdtünk ismerkedni, beszélgetni bent, nem sokat.. Egyszer rám írt hogy elcsalogathatna e valahova ?? Mondtam neki, hogy sajnos ez nem valósulhat meg ( akkor elkezdtem ismerkedni valakivel, aki iránt nem éreztem semmit, de amíg az ügyet nem zártam le az előzővel addig nem akartam tovább lépni ). Én felkerestem ezek után, de csak hogy mi újság van vele ?? Szóba került, hogy valamikor borozhatnánk...(nem vagyok egy nagy iszákos ) ... Átmentem hozzá, iszogattunk, beszélgettünk, szólt a zene... Kicsit már becsípve éreztem magam, de nem voltam berugva, majd bealudtam az ágyon 10 percenként.. Végül mondta, hogy maradjak nyugodtan, ha nem tudok haza menni..... Elfogadtam, de nem akartam hogy félre értse. ( ő is úgy mondta találkozás előtt, hogy félre ne értsem hogy magához hív fel dumálni, borozgatni ... ) Ott is aludtam, hagyta hogy lefürödjek, adott ruhát, egymás mellett aludtunk, de semmi sem történt, nem nyomult, nem próbálkozott, semmi, mint ha 2 testvér aludna egymás mellett...Ő reggel ment dolgozni, én haza mentem. eltelt 1-2 nap és kérdezte, mikor folytatjuk ? Mondtam csak 7 után érek rá. Utána nem lenne sok időnk... Úgy nem látom értelmét átmennem, amire ezt felelte : Nem zavarok !! ( Vagyis ha ott alszom ) Semmi célozgatást nem kaptam az nap este mikor ott aludtam, de nem azért aludtam ott, hogy történjen bármi is, hanem mert nem voltam valami friss állapotban, persze nem voltam részeg, de 10 percenként bealudtam...

2012. dec. 12. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vigyázni sosem árt,csak azt mondjuk!


Vannak olyan elszánt pasik,akik tudják hogy nem adod könnyen magad,nem is próbálkoznak,várnak egy kicsit,aztán ha önként fekszel le vele,utána eldob.


Nem azt mondom hogy 100%-hogy ilyen,csak azt hogy vannak ilyenek,de szerencsére rendes,normális pasik is!

Majd idővel úgyis kiderül hogy a tiéd milyen kategória.

2012. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!