Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozhatnám rendbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés

Egy aljas dolgot csináltam: Csókolóztam az egyik barátom barátnőjével. A lány ezt (anélkül, hogy közölte volna velem, hogy megmondja, pedig kértem, hadd beszéljek vele én ha nem tudja magában tartani) elmondta neki. És ő meg is bocsátott a lánynak, velem viszont már egy hónapja nem beszél, és én se merek hozzá se szólni. Ami elég rossz mivel heti ötször találkozunk. Azt mondta még mikor kiderült, hogy a legjobb barátjának tartott. De akkor valamennyire én is hiányzom neki mint barát nem? Vagy ha nem akkor lehet nem is ért annyit ez a barátság, de akkor sem hagyhatom így a dolgokat!

Ötletek?


2012. dec. 12. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen csak az idő saját...és az is csak talán...
2012. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha valamit elszúrt az ember, akkor azt helyre kell hozni. Én a bocsánatkérést választanám. Elmondanám neki azt, amit itt leírtál, hogy aljas dolgot csináltál, de megbántad (ha tényleg megbántad), többet nem fordul elő, felejtsétek el. De aztán tényleg ne forduljon elő még egyszer!
2012. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!