Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hopless boy kérdése:

Hogyan hozhatnám rendbe?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy még nem vesztettem el de közel vagyok hozzá. Azt mondja hogy nem szerelmes belém de szeret és ad a számra puszit (a csók nem volt az erősségünk) de hideg velem nem keres nem ír rám. Nem csal meg ezt biztosan tudom!!! a szex se volt túl jó... Eddig érdekelte hogy cigizek e vagy tornázok de most annyit mond "nem érdekel"... bolhából elefántot csinál és veszekszik velem állandóan. Még nem szakított velem és hétvégén derül ki minden... De szerintetek mire számítsak ? ( Ő az életem értelme és vele akarom leélni az életem és csak vele és ezt nem a szerelem vakságából írom...)
2011. szept. 7. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát,a legmegfelelőbb,ha elfogadod a helyzetet.Nem szabad egy olyan szekér után menni,ami nem vesz fel,majd lesz olyan aki szívesen megáll neked.
2011. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 toratotics ***** válasza:

Valami ilyesmi velem is a helyzet 2 hete sajnos:S Dettó ugyan ezt csinálja a barátnőm is velem.Pedig nem is volt semmi veszekedés meg stb.Azt így nyíltan nem mondta, hogy nem szerelmes belém, de valami biztos van.Nem keres annyit telefonon, meg ha valamit is kérdezek tőle, akkor azt a választ kapom,hogy neki mindegy és stb.Megcsalni biztos nem csal meg.De azért kicsit már kezd idegesíteni, hogy nem mondja el, hogy mi a problémája.Fel is hoztam neki, hogy miért nem keres annyit, de erre csak annyi volt a válasz: "Ugye nem akarsz vitatkozni?"És én sem tudom, hogy mit csináljak.

20/f

2011. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem szerelmes, akkor nem tehetsz semmit. vársz, hogy hogy dönt. meg ez az egész attól is függ, hogy mióta vagytok együtt, mert ha 2 hónapja, akkor nem olyan nagy dolog, hogy még nem szerelmes, de ha 1 éve, akkor gázos.


azt tudom javasolni, hogy legyél vele nagyon türelmes, nagyon figyelmes. hagyd meg a szabadságát, ne hívogasd folyton. törődj bele, ha ritkán akar csak találkozni, de ha találkoztok, akkor adj meg neki mindent. egyébként nem tartom ezt jó ötletnek, de talán így úgy dönt, hogy még nem szakít veled.

ha meg mégis véget vet a kapcsolatotoknak, akkor engedd el, törődj bele.

2011. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 toratotics ***** válasza:
Köszönöm én is a választ.Mi 3év 4hónapja vagyunk együtt.
2011. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!