Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozhatnám rendbe a megromlott kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Leírom az elejétől: 1 évig voltunk nagyon jó barátok a szerelmemmel, de az elejétől kezdve mindketten többet éreztünk. Mégis 2 éve alakult szerelemmé.

A kapcsolatunk hihetetlenül tökéletes volt mindig is. A kezdetektől mindig azon gondolkodtam, hogy mivel érdemeltem ki én ezt a tökéletes pasit és egy ilyen kapcsolatot...És eljött amitől féltem. Nem tudom pontosan mióta, de egyre romlik a kapcsolatunk. Állandóan veszekszünk. Néha már apróságokon, de 1 hete volt egy nagyobb veszekedés is, aminek végül könnyes békülés lett a vége. Egy időre meg is nyugodtam, hogy végre minden rendbe jön, de nem tartott sokáig az örömöm...3 napja újra nagyon összekaptunk. Ma is próbáltuk megbeszélni (sokadszor), de ennek is vita lett a vége...

Nekem ő az első, minden szempontból...ezért is vagyok most ennyire elkeseredve. De nem tudjuk megbeszélni. Komolyan egész eddig mindig mindent megtudtunk beszélni! A legkomolyabbtól a legapróbb dolgokig mindent. Sok mindennel kapcsolatban bizonytalan vagyok, egy valami viszont biztos: hogy nem csal meg!!! Tudom, hogy nem láttok bele a kapcsolatba, nem látjátok a veszekedéseket és nem hiszem, hogy a "próbáljátok megbeszélni"-nél jobb tanáccsal tudtok szolgálni, mégis írnom kellett...

A legnagyobb veszekedés során feldobtam, hogy szakítsunk (persze nem gondoltam komolyan, nem bírnám ki) de aztán lenyugodott és hamarosan jött a békülés, majd később, már teljesen higgadtan elmondta, hogy nem akar elhagyni, mert nagyon szeret. Nem akar szakítani, ez jó hír. Ebbe kapaszkodom, akkor van remény...


2012. júl. 10. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 2 éves kapcsolatban bőven benne van már az, hogy nem úgy működnek a dolgok, mint a legelején. Próbáljátok valamivel frissíteni a dolgot! Menjetek el együtt valahova, találjatok ki egy olyan helyet, ami azt hozza ki belőletek, milyen jó volt a legelején (pl. ahol először találkoztatok, ahol először randiztatok, ahol először csókolóztatok, stb.)!


És tényleg beszéljetek meg mindent! Mondd meg neki, hogy még mindig nagyon szereted, és nem szeretnél vele veszekedni, pláne nem sírni miatta.


A vásár kettőn áll, tehet neked is úgy kell hozzáállnod!


24/F

2012. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg elmondani neki, hogy milyen fontos neked. Az is lehet, hogy éppen olyan dolgok történnek vele, ami miatt folyton stresszes (így látatlanban nem tudom). Őszintén szólva tényleg nem tudok a 'próbáljátok megbeszélninél' jobbat mondani. Menjetek el együtt moziba, vagy csináljatok valami közös programot, és az talán megoldja.
2012. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem jó megoldás lesz a közös program. Hétvégére kitalálunk valamit :)
2012. júl. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!