Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám akit nagyon szeretek. 2 éve ismerjük egymást. Tudom,hogy bejövők neki sokat szoktunk beszélgetni . Úgy érzem beleszerettem, neki van egy éve barátnője. De én nem bírom minden nap szenvedés, van, hogy nincs itt, de amikor meglátom ketté szakadok. Bevalljam neki, hohy nekem több mint kolléga?

2012. dec. 12. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy már korábban próbálkozott, de akkor volt párom és így elutasító voltam. De mos jöttem rá, hogy őt szeretem.
2012. dec. 12. 14:44
 2/7 anonim válasza:
Szerintem igen jobb ha o is tudja hogy neked mit jelent!
2012. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja értem már! Régen nem kellett, mert volt más, most meg már jó lesz ő is! Büszke lehetsz Magadra!
2012. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miatta szakítottam azóta a párommal, aki nem sokkal utána meghalt.......
2012. dec. 12. 15:02
 5/7 A kérdező kommentje:
És azért mert a kollégámat szeretem nem őt már nem tudtam szeretni
2012. dec. 12. 15:03
 6/7 gratis30 ***** válasza:
Egyszer elutasítottad, mert volt párod, most neki van és elmondanád neki? Gondoljad ezt végig és vagy keress mást vagy türelmesen várj, hogy mi sül ki a kapcsolatukból. Lehet, hogy egyszer véget ér és eljön a te időd de az is lehet, hogy jól megvannak és egyedül maradsz ha rá vársz. Belerondítani a kapcsolatukba nem kellene.
2012. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok belerondítani. De pl.: múltkor letagadta előttem a barátnőjét.....
2012. dec. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!