Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (harmincas-negyvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (harmincas-negyvenes korosztály)! Kezdenétek-e olyan nővel, akinek már van gyermeke? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez mindenkinél más, de érdekelne, hogy ha megismertek egy nőt, aki egyébként szimpatikus, akkor mennyire visszatartó, hogy a nőnek már van gyermeke?

(Értelemszerűen a kérdés arra vonatkozik, hogy bármilyen komolyságú tartós kapcsolatot kialakítanátok-e gyermekes nővel, nem egyéjszakás kalandokra.)


2012. dec. 12. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nem probléma:

-Azért mert szeretem a gyerekeket, és ha akarunk sajátot, akkor az még csak kettő.

-Egy nem köti még le annyira. Jut idő másra is. ;)

2012. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a jó pasiknál visszatartó erő a gyerek, igen.
2012. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én lány vagyok, van egy nagyon jó srác a körünkben 26 éves, és nincs kapcsolata épp, de imádja a gyerekeket abból kifolyólag, hogy van egy keresztfia, és az elmúlt években mióta ismerem (kb 3-4 éve) csak olyan nőkkel randizik, többel hosszabb ideig, akinek már van gyereke, sőt előnyben is részesíti őket, én nem tudom, hogy mások, hogy vannak vele, de előttem ez a példa van :)
2012. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk olyan 4-5éves forma a gyerek akkor még lehet vala valamilyen "apás" kapcsolatot kialakítani.

Igen kezdenék gyermekes nővel.

36f

2013. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!