Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk és azt mondta hogy menjek el hozzá..csak utána meg azt irja hogy nem akar komoly kapcsolatot.de gondolom 15 éveseknél még ez nem jelent neki alkalmi szexet ..vagy igen.?
2012. dec. 12. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy nem akar tőled semmit....ez ilyen lánykifogás 2.0-ás verzió arra hogy rohadtul nem tetszel....

Alkalmi szex jézusom....bilibe lóg a kezed de nagyon :D

2012. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de bizony. kapcsolat nélkül szarj a fejére, mit képzel ez magáról...elvileg közölte veled, hogy csak szexre kellesz. na még mit nem...
2012. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De már 2x majdnem jártunk..cska valami mindig volt..vagy haver vagy ilyen..szoval ez nem lerázás volt...
2012. dec. 12. 20:15
 4/6 A kérdező kommentje:
és már el is momdta hogy tetszem neki
2012. dec. 12. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
hát már nem azért de ha 15 évese tényleg csak szexuális kapcsolatot akarnak akkor ez egy ordas k*rva....oké tudom fantázia mozgató lehet 15 évesen össze vissza kefélni dehát...fújmár ha tényleg ilyen a csaj az elég gáz...
2012. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én lány vagyok aki kiirta a kérdést..:) egy fiu mondta ezt nekem..
2012. dec. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!