Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszíiíi kérdése:

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok. Mit tegyek? (résletek lent)

Figyelt kérdés
Ő általánosban 8.-os,én 6.-os.már lassan két hónapja hogy tetszik.De vannak gondok:csúnya vagyok(nemcsak magam szerint),a húgával járok egy osztályba(aki az egyik barátnöm),és féek hogy kinevetnek

2012. dec. 12. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz? Mert ha abba a suliba akor tudom, hogy ki vagy :D
2012. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
küldj képet magadról
2012. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

tessék csak igy tudtam

2012. dec. 12. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos kicsit érettebbnek néztelek mint hatodikos de szerintem nincs nagy baj. lehet tenni egy két dologgal. Sportolhatsz egézséges. és ápold magad és mosolyogj de látom azt már tudsz.
2012. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.:-) Már sportolok,floorballozok
2012. dec. 14. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Jájj, bárcsak én is újra általános iskolás lehetnék! Van ám ottan intrika, meg szerelem :D

Én is csúnya voltam és vagyok is. Én is voltam szerelmes, de tudtam, hogy hol a helyem és eszembe nem jutott volna nyilvánosságra hozni az érzéseimet. Bár az tény, hogy ha olyan a személyiséged, a belső világod, hogy őt megérinti, akkor lehet nála esélyed (a hollivúdi filmekben).

Ajánlatom: már elég érett vagy, kezd el maszturbálni, ösmerd meg testedet. Fogyjál le, mert fogyjál le. Sportolj, ne zabálj csipszet,kólát,csokit.

Próbálhatsz hozzá közeledni, de csak ismerkedős szándékkal. Nehogy szerelmet vallj neki, dzsizösz!

2012. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!