Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok még az exembe! Mit tegyek hogy elfelejtsem? Már fáj ha arra gondolok, hogy nem az enyém.

Figyelt kérdés
Minden vágyam hogy tovább lépjek, hogy elfelejtsem! De nagyon nehéz, mivel ő most újra azt szeretné ha jóba lennénk, de csak mint barátok. Az elején úgy gondoltam működhet, de nem, én nem tudok csak barátként tekinteni rá! És tudom hogy sose fogom úgy elfelejteni, ha barátok maradunk. Mit tehetnék?
2012. dec. 7. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha esélytelen mint folytatás, abból soha nem lesz barátság


Adott egy lány és egy fiú ,akik megismerkedtek egy ismerősük által,nagyon jóban voltak, barátok voltak,de a fiú részéről több lett..a csaj először nem akarta de rájött hogy mégis,összejöttek boldogok voltak...majd szakítottak,a srác próbálkozott de esélytelen volt,barátság meg nem tudott szóba jönni a srác részéről

maaaajd a csaj felkereste a srácot egy évvel utána kb,és úgy volt hogy barátoknál több,de szerelemtől kevesebb,voltak kavarások,de a csaj eltűnt.


Nem halt meg csak felszívódott,törölt fb,másik város..

2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

am a válaszom,ne törödj vele, ne keresd, ne gondolj rá :)

szórakozz

2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vegyé' egy kutyát!
2012. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!