Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok, es allandoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves vagyok, es allandoan elpirulok, valakinek van valami tippje ellene? Tobbi lent

Figyelt kérdés
ha oran felszolit a tanar, erzem hogy eg a fejem, es total voros vagyok...nagyon rossz erzes.vagy ha egy fiuval vagyok es beszelgetunk, akkoris mindig ez tortenik velem.nem lehetne ez ellen valamit tenni? ki lehet noni valahogy? mindenki azt mondja hogy ciki, es az is, es rettentoen idegesit..segitseteek:(
2012. dec. 12. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2012. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

jaj dehogy ciki:)

néha még én is elpirulok

2012. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki! És idővel elmúlik!
2012. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, de mindenki mondja hogy 'de piros vagy' szarul esik, es ettol meg vorosebb leszek..
2012. dec. 12. 22:48
 5/14 El Greco ***** válasza:

Pedig nem ciki,én bírom,és nem szoltam szóvá tenni.

14/f

2012. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 El Greco ***** válasza:
*szoktam
2012. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A pirulással én is sokáig küzdöttem.Akármi történt,elpirultam.Pedig zavarban nem voltam.Aztán nem érdekelt semmi,sem pirulás,sem beszólés,azt csináltam,amit akartam.Bátor lettem,és pirulatlan :)
2012. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

jó hát akkor tessék normális pasi előtt pironkodni max közli h aranyos aztán meg lekap :D bár lehet h ez az én fétisem.. :D


amúgy ha tényleg szinte minden érzelem hatására sikerül elpirulni az már bőven neurológiai eset bár gondolom h sajna ennyire azért nem érdekes a kérdés.

2012. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 El Greco ***** válasza:
Nem csak a tied...
2012. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azert mindig nem pirulok el, peldaul akik kozelebb allnak hozzam (csalad, osztalytarsak) elottuk mar megnyiltam , igy elottuk nem szoktam
2012. dec. 12. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!