Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Mit tegyünk hogy minden újra a régi legyen vagy hasonló? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 éve vagyok a szerelmemmel de mostanába úgy megváltoztunk mind a ketten.Szeretné ő is és én is hogy olyan legyen mint régen de nem tudom hogy mit tegyek.Gondoltam arra hogy sokat járunk majd sétálni,vagy ide oda de ezek már kicsit uncsik.Valami ötlet?
2009. júl. 13. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
" ev utan ellaposodott a kapcsolat???Gyerekekne vicceljetek mi lenne veletek akkr 10 12 ev utan....ezt nem lehet egy setaval helyrehozni, ha ket ember meg kozott megvan a tuz a szenvedely annak ket ev utan csak megjobban langolnia kellene...egy kapcsolatnak ezek a legszebb evei...szretitek ti egymast vagy csak megszokasbol avgytok egyutt es kozben halalra unjatok egymast.....nincs jobb szabdido tevekenysegetek mint egymast kinozni?
2009. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást...
2009. júl. 13. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
En 2 ev utan attol is extazisba estem ha a baratommal csak fekudtunk egymas mellett es fogtuk egymas kezet, jogos az elso komment...
2009. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,de nem állhat ki az egész nap szeretkezésből...és jöhet az oltás,hogy csunya dolog hogy nem tudom hogy mit csináljunk,de én csak tanácsot kértem,nem azt hogy mi a baj velünk...
2009. júl. 13. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj,ha két év után is csak a tűz meg a lángolás van meg!Egy jó kapcsolatban nem a szex a legfontosabb,bár nem mellékes,hanem az egymás iránti szeretet,megértés,bizalom.Ha ezek nincsenek,akkor a legcsodálatosabb szex mellett sem lesz hosszú távon életképes a kapcsolat.Ezért van a sok válás.

Az természetes,hogy 2 év alatt változtatok,mindenki változik.Próbáljátok megbeszélni,hogy ki miben változott meg?Mi az,ami nem olyan,mint régen, ( ha csak a szex,akkor az nem olyan nagy baj) mi volt akkor jobb.Beszéljetek minél többet,ki mit szeret,mi érdekli stb.Így jobban megismeritek a másikat,és a régi helyett lehet jobb és tartósabb a kapcsolatotok.Elmehettek kirándulni,múzeumba,koncertre,színházba.Utána megbeszélitek,kinek mi tetszett sbt.Megbeszélhetitek a legutóbb olvasott könyvről szerzett véleményeteket.stb.

Ezek 30 évi jó házasság utáni tapasztalataim.

2009. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
egy idő után eljön ezaz időszak, és sokhelyen olvastam már, h ált fél után következik ez be, akkor szűnik meg a lángolás. nos, nekem egy évig tartott, énmár jó vagyok:D mostanra már több mint 3 éve együtt vagyunk, mind2en tudjuk h nemolyan mint régen, de ez így természetes, és nemis hajszoljuk görcsösen a régi időket, mi ígyis jól megvagyunk, és szeretjük egymást.
2009. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De én nem értem. Hol volt szó szeretkezésről? Azt írta a válaszoló, hogy ha fekszenek egymás mellett, és fogják egymás kezét... Na mindegy.

Olyan, mint régen, nem lesz, hiszen "most" van, nem "régen",

ezen felesleges erőlködni. Én is ismerek párokat, ahol négy éve járnak, de ugyanúgy lángolnak, mint azelőtt, hacsak nem jobban, pedig fiatalon jöttek össze. Ez van, nálatok nem így alakult, de nem kell kétségbeesni, tényleg rengeteg program van, ahova elmehettek, randizgassatok (nem tudom mennyi időt töltötök általában együtt), légy kreatív :)

2009. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Arnold Mol-HÁzaspárbaj(nyerjünk mindketten) c. könyvét ajánlom, hogy olvasd el mert másfél év együttjárás után ettől lett újra csodálatos minden köztünk a párommal.Nem túl hosszú könyv és én könyvtárból vettem ki és rengeteget lehet belőle tanulni a párkapcsolatról és arról hogyan őrizzük meg a tüzet és mit csináljunk, hogy a másik ne váljon unalmassá számunkra .

Jó olvasgatást ;)

2009. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! a könyvajánlást is!majd megveszem vagy megszerzem valahonnan...köszönöm szépen nagyon!!!!:):D
2009. júl. 15. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!