Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok volt e valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcell Horváth kérdése:

Kíváncsi vagyok volt e valaki ilyen helyzetben, vagy csak hasonló érzése egy lánnyal kapcsolatban? .

Figyelt kérdés
21-éves srác vagyok 16 éves voltam amikor össze jöttem egy lánnyal akivel majdnem 4 évig jártam . Vége lett ennek a kapcsinak nem mesélem miért mert hosszú hibázott ő is én is . Volt más kapcsim ő utána,elég sok volt komolyabb is . De amikor találkozunk mindig az az érzésem van hogy meg csókoljam vagy érinthessem ilyenek. Töbször össze jöttünk és el telik pár hét már engem nem érdekel. Másra vágyom vagy nem is tudom hogy fogalmazzam. Nem értem komolyan. Ha más lánnyal vagyok nem gondolok rá. Majdnem hogy semmikor, de ha láttom végem meg akarom kapni. Olyan szikra van köztünk amit nem éreztem senkinél nagyon erős, és nagyon kívánom, Ha át ölelem érintem az valami nagyon durva érzés. Na mind1 ez az én sztorim remélem valaki tud rá valami magyarázatot adni?
2012. márc. 5. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ember mindig kötődik a legelső kapcsolatához, főleg ilyen hosszú idő után.

Hasonló voltam én is, 4 évig jártam a lánnyal, majd valami miatt szakítottunk. Kb. 2 év múlva újra összejöttünk, ez már 1 éve volt, már tervezem, hogy eljegyzem. Nagyon szeretem a lányt.

A 2 éves "szünet" alatt volt egy kapcsolatom, ami 1,5 évig tartott, de nála nem éreztem azt a szeretetet, azt a tüzet, amit az első páromnál volt.

22

2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát rossz helyzet. Nem gondolkoztál el azon mi lehet az oka, hogy ha a tiéd miért nem kell? Mert ha nem a tiéd kell. De szerintem egy kicsit kapzsi vagy. Szokjátok meg egymást. Szeressétek.. Elvégre már felnőttek vagytok!
2012. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ott hagytam abba az olvasást mikor:Kapcsi xDD
2012. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem .Hát most alakul megint valami köztünk újra szeretnénk kezdeni de félek. Mi lesz ha megint ezt fogom érezni..Lehet kicsi kapzsi vagyok tényleg.. nem is vagyok rá büszke..én is ezt érzem lehet benne valami ilyesmi hogy ha mindig meg akarom szerezni...nem tudom .. De meg próbálom vele és most teljes gőz erővel azon leszek működjön mert nagyon egymáshoz illünk am .

Utólsó kommentelő: Miért is akadtál ell? Hogy rövidítsem kapcsolatot? kapcs?:D na mind1 köszi mindenkinek!!:)

2012. márc. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!