Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a lányok?

Figyelt kérdés

Akár hányszor próbálok udvarolni, vagy jó benyomást kelteni valamelyik lánynál, örökké csak azt mondogatják: bocs, nem vagy az esetem, még az is hazudik hogy van barátja ,akinek nincs is... Volt hogy verset írtam 1 csajnak aki tetszett de ez is sikertelen volt, egyáltalán nem az történt amit elképzeltem csak beégtem, cső... Mindent jól csinálok, nem nyomulok annyira, sőt... fokozatosan csinálok mindent de örökké lepattintanak.

Mit tehetnék?


2012. dec. 13. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Türelem,nem tehetsz semmit,eljön az igazi!
2012. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem a megfelelő csajoknál próbálkozol teszem azt lehetséges hogy azok a lányok akiket kiválasztasz magadnak pont olyanok akiknek nem a hozzád hasonló típusú fiúk az esetei. Ez semmilyen negatívumot nem jelent rád nézve, például nekem nem jönnek be a nagyon férfiasan öltözködő lányok meg a rövid felnyírt haj, de attól lehet az adott csaj nagyon szép és vonzó rengeteg ember számára. Az ízlésbeli éltéréseknek sok oka lehet... lehet hogy a választott lányok alfahím mániások és te pont nem olyan vagy, lehet hogy sznobok és te nem vagy elég pénzes lehet hogy a zenei ízlés nem klappol stb stb


Megoldás próbálj önismeret gyakorolni közelebb kerülni magadhoz megérteni hogy ki vagy milyen személyiség stb.. ha ez megvan akkor úgy választ lányt magadhoz hogy úgy érezd illik hozzád, nagyobb az esélye hogy te is az esete vagy. Ezért az örök klisé a közös elfoglaltságok, hobbi jó kiinduló alap.

2012. dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na látod, ezért !!!! mert tul beképzeled hogy te mindig a legjobb vagy amikor nem is.... ha nem akar nem és azért mondja hogy van barátja hogy ne legyél szomorú !!!!! majd megtalálod, türelem
2012. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már fel is dobtatok:)
2012. dec. 13. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked legalább megmondja h nem, vagy h van barátja még ha nincs is...


Az én legutóbbi esetem ennél sokkal szarabb volt, akárhogy próbáltam elhívni mindig kitért, h most nem ér rá, de majd szeretne randizni...Meg ezek a szerelmes nézések...Közbe meg kiderült h végig volt barátja, na ez az igazi szopás.-.-

2012. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, v alacsony. A lányoknak csak a külső számít, ezt jobb ha megszokod. Ja és verset soha ne írj csajnak, mert hihetetlen módon taszítják őket az efféle romantikus dolgok!
2012. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ám ha tudsz valamilyen hangszeren játszani úgy már romantikázhatsz mert azt imádják.
2012. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!