Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk mit csinaljak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mit csinaljak ha tetszik egy lány nagyon, megszeretném szolotani de nemmegy és egyáltalán még beszélőviszonyban se vagyunk?

Figyelt kérdés
Meg vagyok lőve! :P
2012. dec. 7. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Vannak haverok ilyenkor a közelben?

Ha igen valamit beszélj meg velük, ha pl megbeszéled velük hogy dobják fel a hangulatod, aztán odamész, akkor valószínűleg oda is fogsz menni ha elindítanak.


Vagy most kapóra jön a hó, könnyebb ráfogni hogy azon csúsztál el, ráesel, bocsánatot kérsz, felsegíted, és már beszéltek is. Vagy elküld a p.csába :D


És mivel nem valami jó ha izgulsz, ezért - és nem valami jó ha egyedül, iszol ezért - haverral beisztok kicsit (ne sokat, pl 2 korty vodka, aztán negyed óra múlva faszagyerek vagy :D). Nem fogsz úgy izgulni, könnyebben jönnek a szavak, könnyebben odamész hozzá.


Nekem ennyi ötletem van. Valami csajra nekem is rá kéne esnem, csak nincs még kiszemelt :-(


Sok sikert, neked is, nekem is.

2012. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy most kapóra jön a hó, könnyebb ráfogni hogy azon csúsztál el, ráesel, bocsánatot kérsz, felsegíted, és már beszéltek is."


Ez komoly? :D Üssön be egy combnyaktörés is akkor már és teljes lesz a nap! :D

2012. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó ötlet. Ha eltörik hazaviheted ápolni, mire felépül belédszeret. Vagy ha eltöröd, majd visszatöröd a helyére.


De meg lehet oldani, úgy esel, hogy magadra rántod, és akkor neki nem lesz baja. Vagy pont előtte esel el, és akkor ő megy oda hozzád hogy segítsen, ha mégsem akkor meg szólsz, hogy dik segícsmá csajé :D


Vagy még jobb ötlet!!

Elécsúszol mint egy pingvin! Tuti bejönne neki.

2012. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de sok hülyegyerek van itt... az a havas terv simán bejöhet... gondolom, hogy nem úgy érti, hogy egy háztetőről ugorjon a nyakába... csak egy vastag havas résznél megcsúszik, és beleesnek a hóba... ennyi, és még be is jöhet ;)
2012. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hehe koszi de valami használhatóbb persze ezek is jook csak hohy ő egy eléhg szerény csaj es egyszer már beprobakoztam de igen eszurtam es most megprobanam megegyszer de valahogy ose jon be neminha tulsokat tennik irte mer azabak kicsit beszari vagyok
2012. dec. 7. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:

És legózol még, vagy már iszol? :D

szóval hány éves vagy úgy értem

2012. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem legózom nem iszom bár ahogy magam koré nézek az lenne a normális de engem nem vonz valahyog sztem valaki nematto lesz nagycsavo ! ja am:14
2012. dec. 7. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikos vagy, vagy kilencedikes?

Mert nyolcadikban ott volt az egész általános, ne az utolsó évben ismerkedj, gimi (vagy szakközép/szakmunkásképző) első évében még bárkihez odamehetsz, bárkit megszólíthatsz, mindenki ismerkedni akar. Esetleg úgy ismerkedj meg vele, hogy ha ismer valakit, akivel te jóban vagy, odajöhetsz hozzájuk beszélgetni, úgy, mintha nem is a lány, hanem a barátod miatt vagy ott, és még be is vágódhatsz nála, ha nem izgulod túl.

Ha kettesben akarsz megismerkedni vele, akkor felhozok egy pár ötletet, válogass:

1. A havas ötlet, nem azért, de vagy nagyon zseniális, vagy totális katasztrófa, de kíváncsi vagyok. Fifti-fifti

2. Kérdezd meg tőle, hol van ez a terem, vagy az a terem, mintha teljesen véletlenszerűen őt választottad volna.

3. Szintén valami mondvacsinált témával teremts beszélgetést. Akár nem is kell feltétlenül természetesnek lennie. Csak menj oda hozzá, és mesélj neki egy viccet, aztán menj el. Baromira nem fogja érteni, gáz lesz, de hidd el, kíváncsi lesz rád, főleg, ha helyes vagy.

4. Ha mondjuk szomorúnak látod, menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy minden rendben van-e. Azt is tedd hozzá, hogy azért jöttél oda hozzá, mert nagyon szomorúnak láttad. És ha bármi gondja akad, beszéljen csak nyugodtan veled, nem szereted azt látni, hogy valaki maga alatt van.

5. Hintsd el egy pár lánynak, hogy tetszik neked, garantáltan napokon belül megtudja, és elkezded érdekelni, elkezd gondolkodni rajta.

Na, ennyi jutott eszembe. Ha gondolod, írd meg, hogy sikerült! Kíváncsi vagyok! :)

14/L

2012. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
am VIII. os vagyok
2012. dec. 8. 17:57
 10/10 A kérdező kommentje:
ja igen emg talan annyi hogy nem igazán tudom mennyire bir és kb ugy 1. óta semmit sm beszéltunk egymással kab csak koszonunk egymásnak semmi más !
2012. dec. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!