Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy lányt, félek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, félek rá írni! Mit is tegyek?

Figyelt kérdés
EZ ITT FONTOS: Azért csináltam Facebookot, hogy fel vehessem ismerősnek, mert nagyon messze lakunk egymástól. Egykor egy iskolába jártunk, de már akkor se mertem megmondani neki, meg alig ismerjük egymást, csak annyira ismerem, hogy azt tudjam hogy szeretem :D Csak egy pár tippet, hogy hogy vegyem rá magam arra, hogy ráírjak, mert azt tudom mit írjak. Csak attól félek, hogy nem válaszol, mert nem jelölt vissza :( mag lehet hogy van barátja. MONDOM, pár tippet kérek, mert nem vagyok elég bátor!
2012. dec. 13. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

az egyetlen dolog amit tenni tudsz: RÁÍRSZ!

magától nem fog felvenni téged és írni hogy: Jajj Rómeó! Tudom hogy te szeretsz

2012. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!