Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy lányt de reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt de reménytelen! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1 éve hogy belezúgtam egy lányba. Minden nap gondolok rá és akármerre járok, akármerre nézek mindig őt keresem, pláne ha abban a faluban járok ahol lakik. Eddig még 1 lányt szerettem csak és az is már 5 éve volt.


Ő nem tudja hogy szeretem. Azt biztos hogy sejti hogy tetszik nekem. Vajon ha elmondanám neki amit itt leírtam az lendítene vmit a helyzeten? ezt a lányok egyáltalán értékelik?

Szoktam neki írni. Vissza is ír de az nem túl biztató. Szeretnék vele találkozni mert ritkán látom de ő nem szeretne. Mindig azt mondja hogy nem ér rá. Vannak pillanatok amikor van 1-2 biztató jel hogy talán nem vagyok számára közömbös.


Ha esetleg valaki úgy érzi hogy tudna nekem segíteni az írhat akár privátban is.


2012. szept. 8. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is pont ugyanez van egy lánnyal, az időt kivéve. nekem már lassan 4 éves bele vagyok zúgva, néha sikerült kivernem a fejemből, de mindig akkor történt valami, amitől újra esélyt láttam.

mit tehetnél? nemtudom... ha nem tudod elfelejteni akkor próbálkozz be nála, ha nem jött össze vele, akkor adj esélyt más lánynak, hátha az majd feledteti veled.

nekem ez még nem sikerült, de hátha neked fog!

2012. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van de csak 4

napja

2012. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle h mikor lenne jó és a jelek enyira nem biztosak lehet h a lány szereti h egy kicsit nyomulnak rá
2013. nov. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!