Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nők! Számotokra mennyire vonzó egy jó képű, jól főzni tudó szakács akinek mint két karja szét van tetoválva?

Figyelt kérdés
A tetoválás nem gagyi...több száz ezer ft-ba került és egy híres teováló csinálta.
2012. dec. 13. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Erre a Kérdésre én is Kíváncsi lennék.

Mondjuk Én is "Tetovált Szakács :DDD " vagyok De nekem csak a jobb alkaromon van.

2012. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy sokba került, még lehet gagyi :D

Mellesleg egyik általad felsorolt tényező miatt sem lesz valaki szimpatikus.

2012. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nem a tetoválás teszi az embert.

Mondjuk engem a szakács tudomány nem nyűgöz le. Főleg hogy alig eszem meg valamit, mert iszonyú válogatós vagyok. És van is hogy elfelejtek enni... mint most... jó hogy emlékeztetsz.

Amúgy hogy rendesen válaszoljak is; ha a személyiséged jól passzolna hozzám nem érdekelne a tetoválás.

2012. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 17:22


Nem gagyi de nem ez a lényeg...de gondolom nem is nő vagy de muszáj ide beleugatnod igaz?

2012. dec. 13. 17:23
 5/22 Lea222 válasza:
Szia!A tetoválás nálam egy jelkép...Nő vagyok,és azt jelképezi,hogy te rosszfiú vagy.De ez az első benyomásom...volt olyan pasim,akinek tetoválva volt nem csak a karja,de mégis férjhez egy tetkó nélkülihez mentem...de ez én vagyok,bár engem nem zavar,de hidd el ez a Nők szemébe első benyomásra ez,aztán megismernek:)
2012. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek a tetoválások és nő vagyok.

Tehát engem nem zavarna.Van akinek még kifejezetten jól is áll.

2012. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 17:23


A személyiségemmel sincs gond..bár néha tudok bunkó paraszt lenni..de nem nőkkel:))

2012. dec. 13. 17:25
 8/22 anonim ***** válasza:

ismerek is ilyet. Igaz, a Paprika tv-ből :D

De nekem például ő nagyon bejön, aranyos, pörgős, tetovált mindkét karja, kicsit pöszén beszél, de a legjobb kajákat csinálja! :)

[link]

Ha feleennyire is jóképű vagy, akkor jöhet !:D:D

2012. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki felhúzza az embert azzal nehéz nem bunkó lenni XD
2012. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 17:23


Az én főztömet megennéd.:D Elég peckó kajákat szoktam csinálni,főleg az újj hely ahol dolgozom az lenyűgözne amik ott készülnek:D

2012. dec. 13. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!