Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nők! Számotokra mennyire vonzó egy jó képű, jól főzni tudó szakács akinek mint két karja szét van tetoválva?

Figyelt kérdés
A tetoválás nem gagyi...több száz ezer ft-ba került és egy híres teováló csinálta.
2012. dec. 13. 17:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
* új
2012. dec. 13. 17:28
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg jokepu, akkor sztem nem kerdes:) bar en valamiert kicsit tartok a tetovalt pasiktol, en sem tudom miert, valami tudatalatti dolog lehet, mert maga a tetko tobbnyire tetszik

18L

2012. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha bejön külsőre,van kémia és finom desszerttel,v bármilyen sajátkészítésű étellel várna,mikor meghív magához,hát szerintem elolvadnék :D 25n


(sajnos még nem találkoztam olyan pasival,aki bejött volna külsőre és szét van varrva-de ez azért van,mert eddig szétvarrt pasikat csak tv-be láttam!,vagy olyat aki totál el van hízva ill 150-160cm magas volt csak)

2012. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ma 18:04


187 cm vagyok és 80 kg..pocakom sincs:D pedig szakács vagyok..sportolok..

2012. dec. 13. 18:06
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a tetoválások egy férfin, ráadásul főzni is tud hmmm... :D Azért fontos, hogy arcra is bejöjjön az illető.
2012. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, ha megkerdezhetem?
2012. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Meg.28 vagyok!
2012. dec. 13. 18:28
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem nincs tetoválásom, de férfiakon kimondottan tetszik (bár valakinek tök hülyén áll). Ha illik hozzád, és még főzni is tudsz, az egy főnyeremény. Majd egyszer ha férjhez megyek, remélem,hogy szakácshoz megyek, mert én nem tudok főzni. De miért kérdezed? Biztos tapadnak rád a nők, vagy nem?
2012. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ma 18:39


Elég sokat dolgozom így nem sok időm marad ilyenekre figyelni hogy bejövök e nekik..megnéznek az utcán volt olyan nő aki megfordult utánnam:DD

Csak kíváncsi vagyok hogy egy ilyen típusú férfi mennyire jön be a nőknek.

2012. dec. 13. 18:45
 20/22 anonim ***** válasza:

1. mivel én is élek -halok a főzésért, sütésért és a konyhai munkákért, ezért számomra egy szakács +1 -el a többi előtt jár, persze csak ha le túd nyűgözni a tudásával is.

2.Ha jól is néz ki akkor kap még egy pluszt.

3. A tetoválás már csak hab a tortán


Persze ezek majd, hogy nem csak külsőségek, amik ha azt mondom, hogy nem számítanak akkor hatalmasat hazudnák, viszont lehet mindez meg ha a belül egy rodhadt alma az egész, ha érted mire gondolok.... :D

Szóval mindez szép és jó, de édeskevés...

Amúgy nekem nagyon is bejövős :D

2013. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!