Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiúk, ti sosem láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti sosem láttok alacsony/szegény/átlagos/csöndesebb srácot nővel?

Figyelt kérdés

Néha elgondolkodom azon, hogy vajon melyik barlangban lakhattok.... nekem elég szétnéznem az ismerősi körömben, hogy lássak egy csomó nálam alacsonyabb, egyszerű és hétköznapi fiút barátnővel, nemhogy ha még az utcára is kimennék....


A ti megállapításaitok alapján meg arra lehetne tippelni, hogy kb. az emberek 10%-nk van barátnője, a többi szingli... ti vakok vagytok vagy hülyék?


2012. dec. 13. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak látni időnként nővel, szóval van még remény nekik is! :D
2012. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
egyetértek. az ilyen fiúk túlkombinálnak mindent. néha én sem értem, mit nyafognak itt, amikor annyi olyan srác ismerősöm van, most kiemelek egyet, egy 20 éves srác, 165 cm magas, vékony,nem az a szépfiú, sőt, és van egy kb 8 cm -el magasabb táncos barátnője, aki nagyon szép. szóval vannak ilyenek. pozitívan kéne hozzáállni a dolgokhoz. ne haragudjatok, de aki vesztesnek hiszi magát, azzal vesztesként bánnak...
2012. dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
csúnya vagy nem csúny afiúk, most ki figyeli azt az utcán h a szembejövő pároknál milyen a fiú? mert én nem igazán, de azt se h a lány milyen. kit érdekel, kik azok, akik aztán hazamennek, jól megdöngetik egymást aztán ide jönnek kérdezni h "lehetek-e terhes".
2012. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én alacsony fiú vagyok és imádnak az alacsony lányok, én is őket, biztos sokat számít a hozzáállás kérdése is amúgy, bár nekem babapofim van és cuki, aranyos vagyok a lányok szerint :D
2012. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha nagy ritkán látok is ilyet, akkor is v gazdag a srác (bár a kérdésben benne van h szegény, szal nem), v csak szívatja a csaj.
2012. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

A válasz:


Dehogynem, látunk ilyen srácokat is lányokkal:


a, lehetőség: A csaj csúnya, vagy ha nem is mondható csúnyának, nekem nem tetszene, nem akarnék tőle nőként semmit.


b, lehetőség: a csaj csinos, és csak haverja a srác, nem a pasija, és együtt mennek valahová.


c, lehetőség: a csajnak tényleg a pasija a srác és a csaj extra csinos, a pasi meg extra átlagon aluli, ha nem is ocsmány, de csúnyának mondható. Na ilyet is láttam már, 2 évente egyszer.


Szóval nem kell a duma, azok akik itt sírnak nem azért sírnak, mert nem tudnak becsajozni, hanem azért, mert akiket fel tudnának szedi azok nem tetszenek nekik!

Te sem hallgatod meg azt a zenét amelyiket nem szereted, csak azért, hogy zenét hallgathass, mert akkor inkább ülsz a csendben, még az is jobb.


Persze van aki nem bír egyedül maradni, és képtelen magányosan meglenni és várni, és próbálkozni az általa felállított szintet megütő csajok körében, és ehelyett belemegy egy kompromisszumba, csak hogy kapjon már egy lyukat amit betömhet. Vannak ilyen férfiak is, akik már annyira kangörcsösek, hogy a guruló krumplit is megb@sznák csak már legyen valaki, meg a szexen túl, legyen már valaki mellettem és ne legyek egyedül.

Az ilyen férfiakról nekem meg az a véleményem, hogy életképtelenek, és gyengék! Lelkileg képtelenek egyedül meglenni, nem bírják a magányt, meg nem bírnak a ösztöneikkel, emellett pedig anyucit keresik a nőkben, nem pedig a nőt magát!

Nem arról szól egy férfi nő kapcsolat, hogy legyen valaki mellettem, csak legyen valaki és az a normális, mert egyedül nem normális élni, egyáltalán nem erről szól!


Én sosem csajoztam úgy, hogy olyat szedek fel, aki nem jön be, csak hogy legyen már valakim. Ha nem volt aki tetszett, és semmi nem jött össze, akkor addig egyedül voltam, ha sikerült akkor boldog voltam, és jó volt, de tüzet oltani nem kell egy nekem nem tetsző nő soha.


Ráadásul az átverés is lenne a nővel szemben, na ez meg nem én lennék, nem szokásom kihasználni a másikat, csak hogy nekem jó legyen ideig óráig, aztán amint jön jobb, ripsz ropsz cserélek.


Na ennyit erről!

2012. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
W124300TD, hogy lehet ilyen bután sok pénzt keresni?
2012. dec. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elnézést! Ezt a kommentet nem ide akartam írni!

Kellemes napot! :)

2012. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!