Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni normális, értelmes, alacsony, vékony, bájos arcú de nem bombanő, hanem átlagos lányokkal?

Figyelt kérdés
Akinek sikerült rendes barátnőt találni, megírhatná hol és hogyan sikerült. Mert én eddig mindig foglalt lányokba botlottam vagy pedig buta, felszínes lányokba.

2012. ápr. 8. 16:54
 1/5 Diarmand ***** válasza:
5%

Személy szerint nem ismerek olyan helyet, ahová többségében alacsony, vékony, bájos arcú, de nem bombanő hanem átlagos lányok járnak.


Én pl egyik barátnőmet neten szedtem össze, egy másikat egy szórakozóhelyen, egy harmadikat erdőben (nem röhög :)... van pár lehetőség. Én azt mondom, hogy aki keres, az talál. A foglalt csajokkal nem érdemes foglalkozni, ellenben ha felszínes és buta de csinos, akkor egy éjszakára kaparintsd meg, bajod nem lesz belőle ;)

Ha végképp nem megy, akkor egyetemek környékén próbálkozz, ott elég sok kielégítetlen jó buksza akad :)

2012. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudok rá válaszolni, de ha megtudtad nekem is szólj létszíves!

Amúgy egész jó karakter leírást adtál, de átlagos lány akad egy jó pár a földön nap mint nap jönnek velem szembe az úton vagy ahova éppen megyek :)

Inkább valami olyan kéne, hogy hol vannak, olyan lányok ahol FELFIGYELNEK XY-ú férfira :)

18/F

2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen vagyok :) Viccen kívül és persze szingli :)
2012. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csajom bár nem tom, h neked mi az az alacsony, de ajánlom neked!
2012. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stewie Griffin #1 válasza:
61%

ott ahol normális, értelmes, alacsony, vékony, bájos arcú de nem bombanő, hanem átlagos lányokkal lehet ismerkedni.


Egyébként ha nem a gép előtt ülnél, hanem kimozdulnál, már csajod is lenne -_-

2012. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!