Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha egy srác a semmiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy srác a semmiért rág be és bunkózik, pletykálkodik stb. , akkor hogy kérdezzem meg tőle azt, hogy mi baja?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Állj elé és kérdez ezt: "Mi a bajod?"
2012. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdezz rá.Ha nem válaszol akkor meg hagyd a fenébe.
2012. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jó-jó persze,azt már próbáltam,de össze-vissza beszélt,meg előállt valami hülye mesével ami finoman szólva is akkora hazugság mint a ház.

Ráadásul azóta még sokkal szemetebb lett csak nem értem,hogy miért.

Ja és a legfontosabbat kihagytam:tudja hogy tetszik nekem

Ez lehet az oka hogy ilyen?

2012. dec. 13. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

hát :D lehet volt valami amit te semmiségnek tekintettél de ő a szívére vette és azért lett ilyen


gondolkozz el hogy mit mondtál vagy írtál neki utoljára amin így berághatott néha úgy is meg bántunk embereket hogy mi azt észre se vesszük azt hogy meg bántottunk valakit

2012. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 1 hónapban háromszor fordult elő velem, hogy egy pasi beindult rám, aztán valami miatt mégsem lett semmi (mindig más volt az ok), és utána látványosan megváltozott a viselkedése, hisztis lett, esetenként kimondottan bunkó...

A frusztráció így jön ki: agresszívek lesznek vagy mindenen megsértődnek... (esetleg mindkettő).

2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele.Bár azt szerintem nem igazán lehet beszélgetésnek nevezni.Nagy nehezen sikerült rávennem hogy beszéljünk.(Először elfutott,bár az okát nemigazán értem.)

Aztán beszélgettünk,direkt kihívtam a folyosóra,hogy ne velünk legyen mindenki elfoglalva.Ez utóbbi nem jött össze,ugyanis mindenki az ajtóba lógott és röhögött.Ő velük együtt röhögött.Azt hogy mi bajom van nem igazán sikerült felfognia,szerinte ő egy kicsit se bunkó.Ráadásul még engem cseszett le.Aztán szó nélkül visszament a többiekhez.

2012. dec. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!