Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác nem olyan izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nem olyan izmos meg jóképű attól még lehet esélye a lányoknál?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

..............gyáááááá....XDXD

Miért ne lehetne? :D

2012. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen! Sok agyatlan pasi azért gyúrja magát, mert eszük semmi, komolytalanok, és a külsőjükkel akarnak villogni! Az értelmes pasiknak nincs erre a cicomázásra szüksége...anélkül is értékesek!
2012. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ha gazdag.
2012. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk jóképű vagyok :-P ... izmos nem ... de azért elég szép sikereim vannak :-D
2012. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt van az én esetem:

Randiztam egy izmos, jóképű sráccal, aki ráadásul értelmes is volt, de nekem nem jött be. Most egy olyan srác tetszik, aki nagyon vékony és hát nem is egy álompasi. Szóval nagyon is van esélyed az olyan lányoknál, akiknek nem csak a külső fontos.

21/L

2012. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, olyan lány nincs. Te is vmit elhallgatsz v csúsztatsz.
2012. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van %
2012. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit hallgatnék el? Igen, bevallom nekem is fontos a külső, de attól, hogy valaki jól néz ki még nem fogok járni vele, az nem elég. Szívesebben vagyok olyannal együtt, aki kevésbé jóképű, de van közös témánk, hasonlóak vagyunk.
2012. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!