Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk elvárjátok, hogy hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elvárjátok, hogy hogyha érdekel titeket egy lány akkor ő is keressen titeket, vagy?

Figyelt kérdés
vagy ilyenkor is szerettek "hódítani",és küzdeni a másikért?20L
2012. dec. 13. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Elvárom, hogy mutasson ő is némi érdeklődést. Anélkül nem fogom elhinni, hogy sikerem lehet.
2012. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen , a semmilyen visszajelzést se kapok, akkor abból nem lesz nagy hódítás..
2012. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mirror06 ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Volt, hogy megakartam hódítani egy lányt, akit amúgy régóta ismertem, viszont a sok-sok bók és hazakísérés után nem láttam semmi visszajelzést, így hát kerestem magamnak egy másik nőt. Később kiderült, hogy ő is akarta a dolgot, csak azt akarta, hogy teperjek utána, tesztelt, hogy meddig bírom. Hát jól meg is szopta.
2012. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az első jelet a lánytól várom.
2012. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lifeishard ***** válasza:

"Hódítani" szeretek, csüngeni, rohanni utána nem. Én vagyok a férfi, nekem kell megtennem az első lépést, aztán pedig nekem kell vezetnem lépcsőről lépcsőre, még felérünk (vagy inkább le, ehe:)). Az ajtót azonban neki kell kinyitnia, helyesebben jelezni, hogy kereshetem a kulcsot, használhatom is, mert az nekem is megéri. Egy férfi legyen kitartó, egy nő meg intelligens - érzelmileg is. Ha akar valamit egy férfitól, ahhoz ő is kell, bármit is sugall számára a média.

26/F

2012. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!