Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi - nő barátság: tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi - nő barátság: tényleg ilyen ritka? Miért nem lehet a férfiak nagy részével barátkozni, anélkül hogy rövid idő után mégis ráhajtsanak a nőre?

Figyelt kérdés
Ha látja a férfi, hogy a nő csak barátként néz rá, miért kell akkor is bepróbálkozni és ezzel rossz irányba terelni az egész légkört?

2012. dec. 14. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert egy nő soha nem lesz egy igazi olyan barát akivel olyan dolgokat meg lehet beszélni mint egy férfi.
2012. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem több fiú barátom is van aki nem próbálkozott be és tényleg csak barátok vagyunk, sőt még a pasimat is ismerik..

Szóval ez csak általánosítás.

2012. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azok a pasik, akik így gondolkodnak érdekemberek.
2012. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
76%
akkor vissza kérdeznék: miért van az hogy a kedves havercsaj bepróbálkozik nem 1x nem 2x és mikor úgy 25ödjére már hót idegben elküldöm vietnámba bombát kapálni még akkor sem foglya fel ?:)
2012. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A férfi nő barátsággal az a baj, hogy a férfi tud titkot tartani, de a nők egyből elkotyogják a barátnőiknek.

A másik, hogy ez egy alapvető fajfenntartási ösztön, hogy aki megfelel a célnak, azzal a férfi kapcsolatot akar létesíteni. Amikor még törzsi csoportok léteztek és minden csoport 40-50 fős volt, akkor veszélyeztetve volt a törzs, más csoportok által és a természet nehézségei által, ezért minél több emberből áll egy csoport, annál biztonságosabb a csoport fennmaradása. Ez egy alapvető, férfiakba kódolt ösztön, régen hasznos volt, mamár nem annyira, hisz az ember fennmaradása nincs veszélyben.

2012. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszed ez a lányokra nem igaz? 3 lány "barátom" volt ezidáig, ebből kettő összehozta, hogy lefeküdjünk, holott én nem akartam tőlük semmit alapvetően, a másik pedig a jelenlegi barátnőm... :D
2012. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem általánosításból akartam írni, mert nekem is van egy-két fiú barátom, de őket már több, mint 10 éve ismerem.
2012. dec. 14. 11:43
 8/11 Mókusgyilkos ***** válasza:
ne aggódj ők is bármikor beléd eshetnek :D ez a szép az egészben hogy nem tudod mikor kattan be a másik XDXD
2012. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem is ritka.

Nekem összesen kb. ugyanennyi igazi jóbarátom volt, fiúként.

Azért, mert normális barátokat szerezni mindenhol nehéz és sokszor az embereknek nincs is idejük rájuk.

2012. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem sok noi baratom volt es van. Ennek egy oka van, hogy nem tetszenek, es ha felajanlottak volna sem. Miert?

Mert nem tetszenek ennyi..

2012. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!