Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, mégis hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, mégis hiányzik egy másik srác. Mi ez? Barátság?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám az oltogatásokat hogy egy lotyó vagyok: szeretem a barátomat,nagyonis. Viszont nekem főleg fiúhaverjaim vannak,egy barátnőm sincs,mert eddig bárkit szúrtam ki bnőjelöltnek,hátbaszúrt. A fiúbarátokkal nincs ilyen gond. És egész eddig nem is volt semmi gond a fiúbarátokkal. Most viszont kb 4-5 hónapja megismertem egy srácot,valami megfogott benne,nagyon érdekes a személyisége,és imádok vele beszélgetni,mert nagyon érdekes dolgokba bele tudunk menni. A lényeg, hogy nagyon élvezem a társaságát. Viszont kicsit összekaptunk múltkor,de azóta bocsánatot kért,azonban mégsem keressük egymást azóta. Pedig előtte hetente többször is találkoztunk. Most meg már 1 hónapja nem. Nagyon hiányzik a társasága. Felhívjam? Nem mondanám, hogy több barátságnál,csak az a furcsa,hogy ennyire hiányzik...Mondom,nagyon megfogott a személyisége és úgy érzem,kár lenne elengedni csak úgy. Ettől még lehet CSAK barát,ugye? Nem lehet,hogy tudatalatt elkezdtem érezni iránta valamit,és azért hiányzik ennyire? Vagy egy barát hiányozhat ennyire? Nem értem,mert tényleg szerelmes vagyok a páromba,szóval nem tudnék másba beleszeretni...:D

19/L


2012. nov. 1. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem értem,mert tényleg szerelmes vagyok a páromba,szóval nem tudnék másba beleszeretni...:D"


DUMA!

2012. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyreszt van egy olyan is, hogy akit tudod, hogy hirtelen nem kaphatsz meg az sokkal vonzobb, de szerintem a te esetedben nemis annyira ez a helyzet. Velemenyem szerint valamit biztos erzel a baratod irant, lehet, hogy idovel valami kiis alakulna koztetek, ha ennyira megkap teged a szemelyisege, es ennyire elvezed a tarsasagat akkor szerintem csak ido kerdese, es beleszeretnel sajatakaratodon kivul is.
2012. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges, hogy csak nagyon jó barátként tekintesz rá, vagyis ha az én helyzetemből indulok ki.

Volt barátom, de a barátom előtt már ismertem a mostani egyik legjobb fiú barátomat(remélem ez így érthető). A srác tényleg csak barát volt és most is az. Egyszer eléggé összevesztünk és eltávolodtunk egymástól úgy kb 2 hónapig, viszont nekem nagyon hiányzott és ezt a barátommal is közöltem(tudta hogy csak nagyon jó barátok vagyunk), ezért írtam neki, hogy találkozzunk és beszélgessünk..azóta ismét jóban vagyunk.:) A barátommal azóta szakítottunk, de mégsem jöttünk össze ezzel a barátommal, és nem is szeretném, hogy több legyen köztünk barátságnál!:)

2012. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!