Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak a szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak a szép lányok tetszenek vagy az aki csúnyább de sportol valamit?

Figyelt kérdés
például dzsiu dzsicu karate
2012. dec. 14. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem az, akit tudok szeretni. Függetlenül a sporttól, meg bizonyos keretek között a külsőtől.
2012. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
aki csúnyább, de sportol pl szumózik
2012. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

ez 1 nagyon gyökér kérdés :D

szép az aki tetszik csúnya meg az aki nem legalábbis az értelmező kéziszótár szerint.

na most sztem a TETSZIK témakörbe nem szól bele hogy sportol-e vagy sem [már mint oké beleszól mert akkor a teste még akár szép is lehet tőle de nem maga a tevékenység lesz a lényeges hanem az eredmény]


am meg a szép az szép a csúnya meg csúnya az ÁTLAGOS meg átlagos. ne keverd a fogalmakat mert emós leszel és a házam előtt fogod felvágni az ereidet aztán a kutyám meg aznap már nem kap vacsorát..

2012. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ha ilyen hülyeséget írsz 3.válaszoló nem kell írnod ;)
2012. dec. 14. 14:40
 5/14 A kérdező kommentje:
szerintem te vágd fel ezzel a hülye válasszal..
2012. dec. 14. 14:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Rá gondoltál 2-es? :D

[link]

2012. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az jó pont,hogy karatézik.

Amúgy meg olyan lány tetszik amiben látok valamit.Lehet az kevésbé szép.Vagy gyönyörű nő.

2012. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez is egyénfüggő. Ha úgy kérdezted volna meg, hogy nektek milyen lányok tetszenek, akkor kaptál volna szerintem bővebb választ. (De ez nem azt jelenti, hogy pár perc múlva meg kell kérdezni! :))
2012. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os hol talaltad ezt a képet? ő az exem

2.vagyok

2012. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es. Én fényképeztem annó régebben. Úgy tűnik több vasat tartott a tűzben.
2012. dec. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!