Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megbízni a férfiakba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbízni a férfiakban, ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltak már ellene tenni szép szóval, durván, de végül minden kapcsolatom erre ment rá. Van valaki hasonló helyzetben, és ha igen, hogy oldotta meg, hogy végül tudjon bízni a másikban?

2012. aug. 15. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
te nem a f.fiakban nem bízol,hanem magadban.. ;) 33f
2012. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egy idő átlátsz a dolgokon és megtanulod lesz_rni a kisebb hazugságokat.
2012. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Gondolkodj el azon, hogy tényleg a férfiakban nem tudsz bízni, vagy talán magadban? Azért vagy bizalmatlan, mert rossz tapasztalatod van a férfiakkal, vagy pedig mert félsz, hogy nem vagy "elég jó" az illetőnek?


Ha ezt meg tudod válaszolni, akkor könnyebben tudunk segíteni, de az is lehet, hogy te magad leled meg a választ.

2012. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Nem a férfiakban nem bízol, hanem magadban. Nem hiszed el magadról, hogy szerethető vagy és emiatt nem fognak megcsalni, elhagyni.

Az önértékeléseden kell dolgozni.

Olvass Feldmár Andrást, hasznos.

2012. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az egész az önértékelésemből is ered, tudom jól. Sajnos nagyon rossz emberismerő vagyok, ha hazugságon érek valakit, akkor annak sokáig megmarad az emléke. Csak már nagyon rossz, hogy nem tudok egy normális kapcsolatot kialakítani a bizalmatlanság miatt.
2012. aug. 15. 15:10
 6/13 anonim ***** válasza:
tök jó h mindenki azt írtam majdnem,amit én elsőre :) önmagad kell felépítened előbb,a hitedet,h egy kívánatos igazi nő vagy(ez a külsőtől független dolog egyébk) 33f
2012. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

miért kell ez ellen tenni? inkább legyél bialmatlan és addig bukjanak le a hazugságaikkal a férfiak míg nem szeretsz beléjük mintsem később, mikor már fájna!

inkább legyél ilyen mint egy szerencsétlen naiva akinek fűt-fát, nagy szerelmeket ígérgetnek aztán meg összevissza csalják.

hidd el ki lehet építeni úgy is kapcsolatot ha józan maradsz és nem leszel szerelmes. lehet benne élvezni a szexet, a beszélgetéseket max nem fogsz minden percben azon pörögni hogy mit csinál hanem nélküle is tökéletesen megvagy.

így kell csinálni mert kemény az élet és a hideg fejjel gondolkozó nők járnak jól akik csak a testüket adják oda, a szívüket nem. ettől még lehet jó egy kapcsolat.

2012. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is figyeltem! :) De igazatok van.

Az a baj, hogy amikor van valakim, akkor persze "tudom" és jó érzés, hogy mégis tetszek valakinek, kíván. Csak valahogy az érzelmi része nem megy a dolognak.

2012. aug. 15. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:
7es..egyenes út a boldogtalansághoz..ráadásul a pasik észreveszik,ha egy nő nem adja,csak a testét..
2012. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nem csak a testem akarom valakinek adni, bár addig várnék a beleszeretéssel, amíg nem bízok meg benne. (Bár legutóbb nem sikerült, így jól átvágott)
2012. aug. 15. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!