Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány akit már régóta szeretek,de ő nem akar tőlem többet barátságnál, és jelenleg pasija is van. Neki a legjobb barátnőjével lakok egy albérletben, és szokott feljárni néha hozzánk. Mióta pasija van azóta nem próbálkoztam nála,nem is tervezem addig,tiszteletben tartom,de még nem szeretném elengedni. A lakótársam múltkor elmondta neki, h még mindig szeretem, meg szomorú vagyok, és azóta nagyon távolságtartó lett. Arra gondoltam, h ha legközelebb feljön, azt mondom neki, hogy már feladtam, és nem fogok próbálkozni.Mármint csak azért, hogy ne legyen olyan távolságtartó, mint most, mert nekem nagyon rossz így. Szerintetek lenne hatása? Megpróbáljam? Csak az a baj, h a lakótársam előtt nem nagyon tudom titkolni, h mit érzek, és félek h lebuknék,h csak hazudtam.

2012. dec. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd neki ezt. Nem biztos, hogy hazugság, és nem lesz olyan távolságtartó többé. Ha meg érezne valamit amúgy is, akkor ennek hatására átgondolja a dolgokat.
2012. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. dec. 15. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A hazugságból nem fogsz jól kijönni.


24/N

2012. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt fent,de nem tudtam vele beszélni, nem volt rá alkalom( itt volt a fiúja is...), a következő néhány hétben sajnos biztos nem fogok vele találkozni, ezért arra gondoltam írok neki egy e-mailt. Vagy várjak amíg személyesen el tudom mondani?
2012. dec. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!