Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nehéz szerelmi kérdésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nehéz szerelmi kérdésben az észre vagy a szívre érdemes hallgatni? Ti melyikre szoktatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mind2. Persze minden eset kérdése
2012. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
függ a kérdéstől is. ha szeretsz egy lányt, de mindenki rakja, mint a tüzet, akkor inkább az eszedre halgass
2012. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hallgass
2012. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:

Van itt egy Ursula nevű hölgyemény vele nagyjából egy végeredményen vagyunk de más végigmenetellel, ő a szívére én az eszemre hallgatok.


Döntsd el te mit akarsz :)

2012. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden eset egyedi elbírálás alá esik.
2012. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szívre.
2012. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért én is szoktam az eszemre is hallgatni, ASOT :) és te is a szívedre, nemigaz?

nehéz döntés, ha így vagy-vagy kell választani, mert általában mindkettőt használjuk

ha szerelmes vagy, akkor a szívre

de a körülményeket soha nem lehet elhanygolni

2012. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ASOT ***** válasza:

változhatnak a dolgok néha..igen :)

De van egy alap gondolat menete mindenkinek.


ÉS hát mindenki hozhat néha rossz döntéseket és hibázhat, te is én is mindenki....ilyen az élet.


Döntéseket hozunk...hogy mi sül ki belőle az a jövő kérdése :)

2012. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazán egyikre sem, ha a másik nagyon nem ért vele egyet. De ha választani kell, jobban a szívre.
2012. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha ne hallgass a szívedre, mert abból csak orrabux! Az nem jó teneked! Hallgass az eszedre, kalkulálj be mindent, számíts ki minden lehetőséget, mérlegelj! és aztán talán kevesebbszer zuhansz pofára lelkileg, mint azok,akiket a szívük hajt előre. Lehet úgy is szexuálisan maximálisan boldog az ember,ha csak kizárólag az eszére hallgat, és lehet úgy elégedetlen maximálisna az ember ha csak a szívére hallgat! De érzed te....
2012. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!