Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten hova érdemes menni...

Budapesten hova érdemes menni szórakozni ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Nem a kiskorú raj társaságra gondolok, a kicsit érettebb, 20+ emberek hova járnak feloldódni, ahol esetleg tán ismerkedni is lehetne?


3 db 20/l, idegenek a városban


Kösz a kérdést előre is :D



2012. nov. 27. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
a saját kérdésed köszönöd?
2012. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Szívesen!
2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát bulikba. Ott lehet legjobban ismerkedni. Azt éjszaka az utcán is simába lehet. De ha akarjátok jöhettek hozzám isxD


21/F

2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
izé, választ... bocsi. félreírtam. Szóval, a válaszokat köszönöm. De a te esetedben a kérdést is köszönöm! :)
2012. nov. 27. 20:12
 5/26 A kérdező kommentje:
De milyen bulikban és hol? Külföldiek vagyunk mindhárman, csak az év eleje óta vagyunk itt...
2012. nov. 27. 20:13
 6/26 A kérdező kommentje:
a tisztánlátás végett: a TANév eleje, azaz, szeptember óta. Sőt, igazából inkább október, mert szeptember végén jöttünk csak.
2012. nov. 27. 20:13
 7/26 anonim válasza:
3db lány :D:D Amúgy vannak nagyon szép kétes hírű krimók a város szélén, tele mindenféle lepra alakkal. Oda menjetek! Vagy vannak a jó bulihelyek, pl. az én kedvencem a B@sszadnekikoroníta nevű hely! Ott nagyon komoly pasikkal lehet megismerkedni! Amúgy hány db pasival akartok ismerkedni? mondjuk 8?
2012. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Szomáliak vagytok?
2012. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
hárman vagyunk egyetemista lányok, és így az ehhez hasonló, értelmesebb fajta férfitagokkal szeretnénk ismerkedni (fejenként 1-1). De a jelek szerint, nem kapok itt semmi segítséget, így marad az, hogy majd külföldi pasikat hozunk be, ha már azok értelmesebbek, mint errefelé az emberek...
2012. nov. 27. 20:17
 10/26 anonim válasza:
Rendben! Hozzatok be, de csak is SZÍREKET, vagy SZINGALÉZ putrisokat! Én pl. azokat szeretem kettőspontdollár
2012. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!