Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz vagyok, félek de kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, félek de kívánom mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok a barátom is annyi 4hónapja vagyunk már együtt az utobbi egy hónapban nagyon sokat bujtunk össze, csókoloztunk vadul, és hát néha le is csúszott a keze, de szerinte én még várnék a dologgal, amiben van igazság mert félek is attól hogy fáj, és hogy jól csinálnám.e.. gondolkoztam a pettingen de attól is félnék hogy mivan ha nem úgy csinálom ahogy neki az jó vagy ahogy elképzeli. nagyon sokat parálok? tul kombinálom? sokszor érzem hogy kívánom nagyon..mit tegyek?

2012. dec. 14. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vagy kész akkor felesleges siettetni meg erőltetni a dolgot mert csak rosszabb lesz. Meg még amúgy is várhatnátok szerintem egy jó félévet még. amúgy Túl kombinálod az egészet
2012. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony.Túl sokat parázol és túl sokat kombinálsz. Pettingeljetek ÉS KOMMUNIKÁLJATOK! Irányítsátok egymást mi a jó.Csak bátran:)
2012. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!