Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vann egy pasi és leakar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vann egy pasi és leakar velem feküdni csak sex lenne semi más. Én is akarok vele nagyon sexelni de félek mert én még szüz vaok és 17éves! De kivánom öt? Mit tegyek hogy ne féljek? És milyen a sex? Hogyan kezdjek hozzá? és ha nem tecik neki a testem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Eppen azert, hogy ne felj es az elso alkalom szep legyen, vard ki azt a pasit aki szeret es te is ot.

Meglatod az sokkal tobbet er egy alkalmi partnernel.

2008. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hmm, én hasonló cipőben voltam kicsit máshogy. én külföldön voltam hosszú ideig, ahol megismertem az elsőt, és értelemszerűen több nem lett a dologból, bár még ott voltunk, csak együtt voltunk. én tudtam hogy ezt akarom és nem fogom megbánni csodás élményt volt a tengerparton.nem is ez a lényeg, hanem ha nem vagy benne biztos, akkor ne csináld! elsőre nyilván nem olyan jó a szex, de majd idővel, viszontha ezen agyalsz már az elsőn, hogy nem fog neki tetszeni a tested és amugy is csak szex lenne, én azt javaslom, hogy várj. várd ki azt az embert, akinél ilyen kérdések fel sem merülnek.
2008. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én akarom és kivánom ött
2008. szept. 30. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor mire vágysz?? Csak mondd meg neki, hogy legyen veled gyengéd, mert neked még ez lesz az első, és ha jófej, akkor neked is jó lesz. Az szerintem természetes, hogy félsz, hiszen ez lesz az első. De ha elég figyelmes lesz veled és gyendég, akkor ez a félelem alábbhagy majd. És ha már le akar veled feküdni, akkor valószinű hogy tetszik neki a tested, ilyennel ne foglalkozz, mert az egésznek a hangulatát elrontod.
2008. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
olyannal kéne elvesztened, akit szeretsz...
2008. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már r....rosszlány

annyira meg fogod bánni

azzal feküdj le akibe szerelmes vagy

2008. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azt gondolod, hogy kívánod őt, de amíg nem szexeltél igazából nem tudhatod milyen is az. Én is beleestem ebbe a hibába. Nagyon kívántam már a szexet, de nem volt barátom, ezért egy buliban összejöttem egy sráccal, akivel megtörtént a dolog, teljesen más volt, mint amit elképzeltem. Az első szex többnyire nem élvezetes (a lány számára), inkább kicsit kellemetlen, mindenesetre nagy hibát követnél el ezzel...
2008. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem vagy jo a sexben dobni fog szoval elöbb gyakorolj...
2011. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!